Menü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Tükenmez Kalem

Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Sıralama
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Sıralama:
Toplam 100 ürün bulunmaktadır.

Rengarenk Tükenmez Kalem Çeşitleri Güven Sanat'da!

Dünya genelinde en çok kullanılan kalem, tükenmez kalemdir. Kırtasiye malzemelerinin en popüler ve en çok kullanılan ürünü olduğu için sayısız çeşidi vardır. Taşıması ve kullanımı son derece kolaydır. Uzun süre kullanabilmek için herhangi bir bakım gerektirmez.

7’den 70’e herkesin bildiği bu harika kalemlerin kullanım alanı çok geniştir. Geniş kullanım alanına sahip olduğu için büyük kitlelere hitap eder.

Bu kalemi çalıştıran mekanizma, kalemin uç kısmındadır. Uç kısmında yer alan bilye mürekkeple temasa geçer ardından dönerek mürekkebi kâğıda aktarır. Bilye döndüğü sürece kesintisiz yazı yazma olanağı sunar. Düzenli olarak kullanılan kalem, kâğıda temas eder etmez yazma eylemini başlatır fakat yeni alınan ve ilk defa kullanılan kalemin uç kısmına mürekkebin gelmesi biraz zaman alabilir.

Tükenmez kalemin performansı, birçok kâğıt çeşidinde ve birçok yüzeyde yüksektir. Yalnız mumlu kâğıt gibi yüzeylere sahip kağıt çeşitlerinde düşük performans sergileyebilir.

Dünya çapında kullanıma sahip olan bu kalemleri verimli bir şekilde kullanabilmek için ucunun tıkanmamasına özen göstermek gerekir. Ucu tıkanan kalemleri nemli bir bez veya peçete ile temizleyebilirsiniz. Ev, okul, iş yeri ve yazı eyleminin kullanıldığı her yerde bu kaleme rastlamak mümkündür.

Hemen hemen herkes tarafından kullanılan bu kalemlerin farklı birçok çeşidini ve rengini sayfamızda bulabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesiyle sunduğumuz bu harika kalemlerin ihtiyaç duyduğunuz renklerini ve modellerini sayfamızdan satın alabilirsiniz.

Hayatı Kolaylaştıran Renkli Tükenmez Kalemler

Tükenmez kalemlerin mürekkebi dayanıklıdır. Özellikle önemli evraklarda tercih edilir. Öğrencilerin farklı renk seçeneklerini tercih ettiği bu kalemlerin, ofislerde daha çok siyah tükenmez kalem tercih edilir.

Yazı yazmak eylemini kolay ve keyifli hale getiren tükenmez kalemler daha çok ilgi görür. Günümüzde birçok kalem çeşidinin bulunmasına rağmen tükenmez kalem çeşitleri hala en çok kullanılan kalemler arasında yer alır. Kâğıt üzerinde dağılmayan ve yayılmayan mürekkebi çok çabuk kurur.

Kaliteli kalem markaları arasında Faber Castell, Pensan, Pentel, Parker, Bic, Scrikss, Donga ve Pilot kalemleri tercih edebilirsiniz. Bu kalemlerle eşsiz bir yazı deneyimi yaşayabilirsiniz. Günlük kullanım ve ofis kullanımı için ideal olan bu kalem çeşitlerinin yanı sıra profesyonellere özel olarak üretilen ve ön plana çıkan özel tasarımlarıyla Tombow ve Kaweco markalarının tükenmez kalem çeşitlerini tecrübe edebilirsiniz.

Kalem setleri, daha çok renk seçeneğine uygun maliyetlerle sahip olmak için mükemmel bir seçimdir. Farklı renklerin bir araya getirilmesiyle oluşan kalem setlerini de sayfamızda bulabilirsiniz. Pensan Triball 8'li, 10'lu seti ve Pensan Simli 6'lı tükenmez kalem setleri öğrencilerin yoğun ilgisini görüyor. Simli çeşitler, ders çalışırken eğlenceli zaman geçirmek, notlarını renklerle ve simlerle süslemek isteyenler için idealdir.

Her alanda tercih edilen bu kalemlerin günümüzde silinebilen çeşitleri de mevcuttur. Olası bir hata durumunda değişiklik yapma ve düzeltme imkânı sunan su bazlı kalemler, klasik modeller kadar ilgi gören kalemler arasındadır.

Birçok iş ve amacın gerçekleştirilmesinde kullanılan siyah tükenmez kalem ve mavi renkli tükenmez kalem sonrası en çok tercih edilen rengi kırmızıdır. Önemli notlar almak, konu başlıkları yazmak veya bir noktaya dikkat çekmek için kullanılan kırmızı renk, mavi ve siyah renk ile son derece uyumlu bir görünüm sunar. Kullanıldığı her yere görsel zenginlik katan kırmızı rengi siz de tüm çalışmalarınıza dâhil edebilirsiniz.

Turuncu, mavi, mor, pembe, yeşil ve sarı renklerini de bulabileceğiniz tükenmez kalem çeşitleri için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Solmayan renkleri ve akmayan mürekkebiyle mükemmel bir kullanım sunan bu harika kalemlerin ihtiyacınız olan renklerini ister tek tek ister set halinde sayfamızdan kolay bir şekilde uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. 

Her İhtiyaca Uygun Tükenmez Kalem Çeşitleri

Her çalışma masasında veya her çantada kendine önemli bir yer edinen tükenmez kalemlerin mürekkebi yağ bazlıdır. Uzun kullanım süresi ve performansı nedeniyle tercih edilen bu harika kalemlerin geçmişten günümüze kadar çok yol kat ettiğini görebilirsiniz.

Hem tasarım hem de özellik bakımından gelişmesini teknolojik ilerlemelere borçlu olan bu kalemler, günümüzde göz alıcı tasarımlara sahiptir. Şık modelleri ile göz dolduran bu kalemleri sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Klasik mavi ve siyah rengin yanı sıra doğanın tüm renklerini skalasına ekleyen bu kalem çeşitleri, kullanıcılarını kendine hayran bırakır.

Bitmek tükenmek bilmeyen mürekkebe sahip olan bu kalemleri kullanmadan öğrencilik hayatı son bulan öğrenciye rastlamak mümkün değildir. Farklı uç kalınlıkları sayesinde her meslek grubunda kullanım için ideal olan bu kalem çeşitleri ile tüm yazı işlerinizi kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

Yağ bazlı mürekkebe sahip olduğu için bu kalemlerin koruyucu kapağını uzun süre açık unutsanız bile mürekkebi kurumaz. Bu yönüyle birçok kalem çeşidini gölgede bırakır. Uzun yıllardır ders notları, proje çalışmaları, alışveriş listeleri ve özlem dolu mektupların yazımında büyük emeği olan bu kalem, uzun yıllar daha varlığını sürdüreceğe benziyor. Modern tasarımlara sahip ve kullanımı son derece kolay olan bu kalemleri ve zengin çeşitlerini sayfamızdan inceleyerek ihtiyaç duyduğunuz miktarda satın alabilirsiniz. 

Her Bütçeye Uygun, Avantajlı Tükenmez Kalem Fiyatları

İş yerlerinde ve eğitim hayatında en çok harcama kırtasiye giderlerine yapılır. Bu alanlardaki kırtasiye ürünleri ihtiyacı sürekli tekrar eder. Tükenmeyen mürekkebi ile popüler olan kalem çeşitleri, ofis ve eğitim alanındaki kalem ihtiyaçlarının daha hesaplı bir şekilde karşılanmasını sağlar.

Bu kalemlerin kullanımı kırtasiye malzemelerine ayrılan bütçeyi önemli ölçüde ve olumlu yönde etkiler. Çünkü tükenmez kalem fiyatları son derece uygundur.

Ev, ofis ve öğrenci bütçesine fiyat avantajı sağlayan bu kalemleri sayfamızda bulabilirsiniz. Kaliteli ve yüksek performanslı ürünleri sunduğumuz sayfamızda, ihtiyaç duyduğunuz birçok kırtasiye malzemelerini, hobi ve el sanatları malzemelerini evinizin konforundan çıkmadan inceleyebilirsiniz.

Kaliteli ürünlerin hem görsel hem de kullanım performansı yüksektir. Bu özellikler bakımından düşük performans sunan ürünler daha fazla masrafa yol açar. Bu nedenle tükenmez kalem ve diğer kırtasiye malzemelerinin alışverişinde kaliteye öncelik vermek faydalı olur.

Düşük performanslı kalemlerin mürekkebi silik bir görünüm sunar. Ayrıca kalitesiz kalemleri kullanmak için kaleme baskı uygulamak gerekir. Kaliteli kalem çeşitlerinde ise baskı uygulamaya gerek duyulmaz.

Gelişmiş özelliklere ve modern tasarımlara sahip ürünleri uygun fiyatlarla satın almak için sayfamızı sık sık ziyaret edebilirsiniz. Sayfamızda bulunan ürünlerin tamamı popüler ve kaliteli markalara ait ürünlerdir. Bu sayede keyifle kullanacağınız tükenmez kalemleri sayfamızdan güvenle satın alabilirsiniz.

 

Öne Çıkan Tükenmez Kalem Markaları

Tükenmez kalem sektöründe birçok öne çıkan marka bulunmaktadır. Pilot, dünya genelinde kalitesi ve sürekli yenilikleri ile tanınırken, Uni-ball ise özellikle dayanıklı ve sürekli mürekkep akışıyla bilinir.

Pentel, hem standart tükenmez kalemleri hem de sanatsal çalışmalar için özel tasarım kalemleriyle pazarda önemli bir yer tutar. Ayrıca, BIC gibi tükenmez kalem pazarının devleri, geniş ürün yelpazesi ve uygun tükenmez kalem fiyatları her zaman tercih sebebi olmuştur.

Bu markaların yanı sıra, birçok diğer kalem üreticisi de kaliteli ürünleriyle tüketiciye geniş seçenekler sunmaktadır. Özellikle kaliteli bir tükenmez kalem arayışındaysanız, tüm markaların ürün yelpazelerini sayfamızdan inceleyerek ihtiyacınıza en uygun olanı seçip satın alabilirsiniz.

Tükenmez kalemlerin mürekkebi kurur mu?

Bu kalemlerin mürekkebi yağ bazlıdır. Bu nedenle kullanılmadığı zamanlarda kurumaz.

Tükenmez kalemler hangi kâğıt çeşitlerinde kullanılır?

Hemen hemen her kâğıt çeşidinde kullanılabilen bu kalemler sadece mumlu kâğıt gibi tortuya neden olan yüzeylerde kullanılamaz.

Tükenmez kalem setlerinin avantajları var mı?

Kalem setleri, birçok rengi bir arada satın alma imkânı sunar. Ayrıca tekli kalemlere göre kalem setlerinin fiyatları daha uygundur.

Tükenmez kalemleri kimler kullanabilir?

Farklı renk, özellik ve uç seçenekleri ile sunulan bu kalemleri küçükten büyüğe herkes kullanabilir.

Tükenmez kalem markalarından hangileri daha kalitelidir.

Sayfamızda ürünleri bulunan tüm markaların tükenmez kalem modelleri ve diğer kırtasiye ürünlerinin tamamı kalitelidir.

Hangi ince uçlu tükenmez kalemi almalıyım?

Scrikss 0.7 mm ince uçlu siyah tükenmez kalem modeli ve sayfamızda ürünleri bulunan diğer tükenmez kalemleri modellerinden ihtiyacınıza uygun kalemi satın alabilirsiniz.