Menü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Seramik Hamuru

Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Sıralama
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Sıralama:
Toplam 99 ürün bulunmaktadır.

Seramik; kil ve kuvarsın belli bir oranda karıştırılarak elde edilmesi sonucu oluşur. Seramik hamuru, hobi tutkunları için olmazsa olmazlardan bir tanesidir. Das markası tarafından satışa sunulan seramik hamuru, kolay kullanım olanağı ile vazgeçilmez olmayı başarır. Ayrıca seramik hamurunun kısa sürede kuruması, zamandan tasarruf etmenize imkan sağlar. Das seramik hamuru ile birçok çalışma yapılır. Çalışmalara detay eklemek için genellikle boyama yöntemine başvurulur. Yapılan boyama işlemi, seramik hamurunun estetik hale gelmesini sağlar. Das markasının kaliteli seramik hamuruna sayfamızdan ulaşabilir, uygun fiyat seçenekleri ile kolayca alabilirsiniz.

Seramik Hamuru Fırınlanır mı?

Bu seramik hamuru beyaz ve toprak rengi başta olmak üzere farklı renklerde satışa sunulur. Seramik hamurunun kurutulmasına gerek yoktur. Kullanım açısından kolay olan ürün; hobi tutkunları ve güzel sanatlar fakültesi öğrencilerinin yanı sıra küçük yaştaki kişiler için de uygundur. Özellikle fırınlanmaya gerek kalmaması güvenli ve kolay kullanım imkânı ortaya koyar.

Seramik Hamuru Kaç Saatte Kurur?

Seramik ile uğraşan kişiler için kuruma detayı oldukça önemlidir. Ürünün uzun süre kurumaması ya da fırınlanma işlemine gerek kalması imkanı olmayan kişiler için can sıkıcıdır. Fakat Das markasında böyle bir durum söz konusu değildir. Bu markanın seramik hamuru, 2 - 4 saat arasında kurur ve kullanıma hazır hale gelir. Bu sayede okul öncesi öğrencileri bile rahat kullanım imkânından faydalanabilir.

Seramik Hamuru ile Neler Yapılabilir?

Das markalı seramik hamuru ile birçok çalışma yapılabilir. Bu noktada sanatçının hayal gücünün sınırlarının zorlanması gerekir. Hamur ile biblo, saksı, küllük, anahtarlık, tabak ve kapı süsü gibi birçok çalışma yapılabilir.

Das Seramik Hamuru Özellikleri Nelerdir?

Seramik hamuru yapısal özellikleri sayesinde şekillendirme açısından kolaydır. Kokusuz olan ürünün yüzeyi pürüzsüzdür. Bu sayede boyama işlemi sırasında kusursuz görünüm ortaya çıkar. Seramik hamurunu hem başlangıç hem de profesyonellik seviyesindeki kişiler kullanabilir.

Das Seramik Hamuru Nerede Satılır?

Das markalı seramik hamuruna sayfamızdan kolayca ulaşabilirsiniz. Birbirinden farklı ürün seçeneklerine ev sahipliği yapan firmamız, güvenilir ve kolay alışveriş imkânına sahiptir. Siz de sayfamız üzerinden satışa sunulan ürünleri inceleyebilir, tutkunuzu üst seviyelere taşıyabilirsiniz.