Menü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Duralit

Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Ahşap malzemeler kategorisinde sayabileceğimiz duralit, farklı kağıt türlerinin altında oluşturduğu kaymaz zemin yapısı nedeniyle, herhangi bir aksaklık yaşamadan grafiklerini, tasarımlarını ve çizimlerini tamamlamak isteyen kişilerce tercih edilen, oldukça pratik ve son derece doğal bir üründür. Siz de ister öğrenci ister çizer ister herhangi bir sektörde ofis çalışanı olun işlerinizi çok daha pratik bir noktaya getirmek için hem çalışmalarınızda hem sunumlarınızda artık duralit rahatlığının tadını çıkarabilirsiniz.

Duralit Nedir?

Görsel olarak ince bir tahta şeklinde tanımlanabilecek olan duralit nedir sorusunun yanıtı aslında kullanım şekliyle açıklanabilmektedir. Daha çok ofis ortamlarında üzerinde çalışılan bu özel ürünler, üzerine notlar yerleştirmek veya sunum esnasında tabla olarak kullanmak amacıyla sıklıkla temin edilmektedir. Farklı boylarda piyasada yerini alan duralit çeşitlerinde doğal ahşabın ana madde olması sayesinde ofis ortamları çok daha sağlıklı şekilde verimli hale getirilebilmektedir.

Üzerinde çizim veya yazı işlerini tamamlamak, projeleri tartışmak, kağıt üzerinde değişiklikler yapmak için son derece kullanışlı olan duralit nedir öğrenmiş bulunduğunuza göre artık siz de bir ofis çalışanı olmasanız dahi çalışmalarınız için bu pratik ürünü temin etmeyi değerlendirebilirsiniz.

Ofis veya iş ortamında duralit kullanımını tercih etmenin bir diğer önemli avantajı da bu ince yapılı plakaların kişilerin isteğine bağlı olarak farklı eğimlerde sabitlenebilir olmasıdır. Bu sayede yüzey üzerine yerleştirilen kağıt veya benzeri malzemeler kayma olmaksızın net şekilde çevredeki herkes tarafından görülebilmekte böylece hem toplantı gibi çoğul işler daha etkileyici olabilmekte hem de sıklıkla pano, levha değişimi yapmak yerine duyurular veya levhalar için bu doğal ürünleri tercih etmek oldukça mantıklı olmaktadır.

Duralit Ölçüleri ve Fiyatları

Piyasada sekreterlik adıyla da görebileceğiniz ve MDF suntaların kesimiyle tasarlanan duralitlerin köşeli veya köşesi yuvarlaklaştırılmış versiyonlarını bulabilirsiniz. Bu modellerde A3 veya A4 gibi ebat standartları şeklinde ifade edilen farklı ölçüleri veya yine mm cinsinden farklı kalınlıkları görebilirsiniz. Ebatlara ve kalınlıklara göre değişen duralit fiyatları tam olarak ihtiyacınız ölçüsünde ürün tercih ederken fazla ücret ödemenizin de önüne geçmenize yardımcı olur.

Web sitemizde en uygun şekilde görebileceğiniz duralit fiyatları üzerinden incelemenizi yaparken bu levha benzeri ürünlerin farklı boyutlardan veya aynı boyuttaki birden fazla parçadan oluşan set halindeki versiyonlarını da inceleyebilir, böylece tek seferden birden çok alanda kullanabileceğiniz bir malzeme takımı oluşturabilirsiniz. Özellikle birden çok çalışanlı olan, ekiplerin ihtiyaçlarının düşünüldüğü ofis ortamlarında, tek seferde tüm ihtiyacın giderilmesi ve aynı zamanda daha uygun fiyatlardan yararlanılmış olması da büyük bir avantaj olacaktır.