Menü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Jel Kalem

Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Sıralama
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Sıralama:
Toplam 50 ürün bulunmaktadır.

Tükenmez kalem görünümüne, dolma kalem performansına sahip olan jel kalem, yeni nesil kalem olarak da adlandırılabilir. Bu kalemi deneyimleyen kullanıcılar performansına ve tasarımına hayran kalır. Kırtasiye ürünlerinin ve kalem çeşitlerinin vazgeçilmez ürünleri arasında yer alan jel mürekkepli kalemler birçok renk seçeneğine sahiptir. Yoğun ve akışkan kıvamlı mürekkebi sayesinde baskı uygulamaya ihtiyaç duyulmaz. Geniş ürün yelpazesi ile sunulan bu kalem çeşitlerini sayfamızda bulabilirsiniz. Yüksek performansa ve rengârenk modellere sahip olan bu kalemler ev, ofis ve eğitim alanında kullanmak için idealdir. Parlak renkleri özellikle öğrenciler tarafından çok ilgi görür. Jel formundaki mürekkebi, yazı yazma eylemenin eğlenceli, kolay ve yumuşak dokunuşlarla gerçekleşmesini sağlar. Jel formuna rağmen yayılmayan mürekkebi en çok beğenilen özelliklerinden biridir. Rengârenk ders notları almayı seven öğrenciler için ideal olan bu kalemler günlük yaşamda da kullanılır. Kullanan herkesin memnun kaldığı bu kırtasiye ürünü ile eğlenceli işaretlemeler de yapılabilir. Okuduğunuz kitap ve makalelerin önemli bulduğunuz kısımlarını farklı renklerle işaretleyerek çalışmalarınızı eğlenceli hale getirebilirsiniz. Jel mürekkepli kalemler, öğrencilerin yanı sıra öğretmenler de favorisidir. Öğrenciler hakkında not almak, ders notlarının kayıtlarını tutmak ve işaretlemeler yapmak için ideal olan bu kalem, her öğretmenin çantasında bulunur. Jel mürekkepli kalem, uzun süreli kullanım özelliğine sahip olduğu için tükenmez kalem özelliklerini gösterir. Fakat jel formlu mürekkebi sayesinde tükenmez kalemden daha yumuşak bir yazım sunar. Kırtasiye, hobi ve el sanatları malzemeleri sunduğumuz sayfamızdan jel mürekkepli kalemleri inceleyebilir ve ihtiyacınız olan renkleri güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Yüksek Performanslı Jel Kalem Çeşitleri

Kullanılan herhangi bir ürünün performansı, yapılan işin performansını doğrudan etkiler. Bu nedenle başarılı sonuçlara ulaşmak için yüksek performans gösteren kaliteli ürünlerin tercih edilmesi her zaman faydalıdır. Yazı yazmak, yüksek performans gerektiren bir eylemdir. Yazılan yazının net bir şekilde görünür olması, mürekkebin dağılmamış olması ve görsel olarak zengin bir görünüme sahip olması el yazısı gerektiren projelerde son derece önemlidir. Dağınık mürekkepli, okuma güçlüğüne neden olacak derece silik görünen ve tek rengin hâkim olduğu yazılar, hem görsel hem de performans olarak olumsuz değerlendirilir. Jel kalem çeşitleri, mükemmel performansa sahip olduğu için mükemmel bir görünüm yaratılmasını sağlar. Önemli projelerinizi görsel şölene dönüştürmek için ideal olan bu harika kalemleri ve zengin renk seçeneklerini sayfamızda bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Sayfamızda yer alan kaliteli markaların jel mürekkepli kalem çeşitleri rahat kullanım sunan tasarımlara sahiptir. Kolay tutulabilen, eli ve parmakları yormayan tasarımı, kullanıcılar için tercih sebebidir. Her yaş grubunun severek kullandığı bu kalemlerin renkleri hayal gücünü harekete geçirir. Eğlenceli çizimler yapma imkânı sunan bu kalemlerin simli çeşitleri kreş ve anaokulu seviyesindeki çocuklar için idealdir. Yumuşak yapılı jel mürekkep, kâğıt yüzeylere çok kolay uygulandığı için çocuklar bu kalem çeşitleri ile zorlanmadan çizim yapar. Çizgi çizme eylemlerinin başarılı ve parlak renklerle sonuçlanması minikleri çok mutlu eder. Sayfamızda bulunan jel mürekkepli kalemlerin, metalik ve pastel renklerden oluşan birçok çeşidi mevcuttur. Sayfamızı inceleyerek ihtiyaçlarınız ve bütçeniz için ideal olan jel mürekkepli kalem çeşitlerini kolay ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Zengin Renk Seçeneği Sunan Jel Kalem Setleri

Kalem çeşitlerinin zengin renk skalasına sahip olması, kullanıcılar için avantaj sağlar. Bu nedenle düzenli olarak kalem kullanan kişiler, zengin renk seçenekleri sunan kalemleri kullanmayı tercih eder. Kalem setlerinde, birden fazla renk avantajlı fiyatlarla sunulduğu için yoğun olarak tercih edilir. Uygun fiyatlara birden fazla renge sahip olmak her zaman kullanıcının avantajlı olmasını sağlar. Bu nedenle rutin olarak jel mürekkepli kalem kullanıyorsanız setleri tercih edebilirsiniz. Sayfamızda bulunan popüler markaların 4’lü, 5’li, 7’li ve 8’li jel mürekkepli kalem setleri, avantaj sağlamak için idealdir. Amos, Rotring, Edding, Scrikss ve Dong A gibi kaliteli markaların jel tarzındaki kalemlerini sayfamızda hem adet hem de set olarak bulabilirsiniz. Farklı parlaklıktaki renk seçeneklerine ve diğer özelliklerine göre bir araya getirilerek oluşturulan setlerin harika görüntüsü seçim yapmanızı zorlaştırabilir. Fosforlu kalemleri seviyor ve jel mürekkepli deneyimini yaşamak istiyorsanız Amos markasının fosforlu 4’lü setini inceleyebilirsiniz. Canlı ve parlak renkleri sayesinde albenisi yüksek olan fosforlu kalemler mükemmel bir görünüme sahiptir. Jel mürekkepli kalemlerde daha fazla renk seçeneğine sahip olmak için Dong A çift uçlu 5’li seti veya Scrikss 8’li seti tercih edebilirsiniz. Pastel renkleri kullanmayı daha çok seviyorsanız Zebra Sarasa 5’li pastel seti değerlendirebilirsiniz. Dong A 7’li jel mürekkepli kalem setinin pastel renklerden ve metalik renklerden oluşan iki farklı çeşidi mevcuttur. Rengârenk kalemlerden oluşan bu setler, yoğun olarak tercih edilen setler arasında yer alır. Kolay kullanım imkânı sunan jel mürekkepli kalemlerin farklı uç seçenekleri de mevcuttur. Farklı kalınlıktaki uçlar sayesinde yazı gerektiren projelerinizi en mükemmel hali ile sunabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Jel Kalem Çeşitleri

Öğrencilik hayatı boyunca kullanılan kalem sayısının ve bu kalemlere ayrılan bütçenin hesabını yapmak oldukça zordur. Eğitim hayatının en önemli kırtasiye malzemeleri arasında bulunan kalemler, bu sürecin olmazsa olmazıdır. Eğitim hayatı boyunca kırtasiye giderlerini en hesaplı şekilde temin etmek için kaliteli ürünleri tercih etmek faydalıdır. Çünkü kaliteli ürünlerin performansı daha yüksektir ve daha uzun süre kullanım imkânı sunulur. Kalitesiz ürünlerin ve malzemelerin performansı düşük olduğu için aynı ürünleri tekrar tekrar almak gerekebilir. Bu durumu göz önünde bulundurarak kırtasiye ve özellikle de kalem alışverişi yapmak fayda sağlar. Sayfamızda birçok çeşidini sunduğumuz jel mürekkepli kalemler, kaliteli markaların ürünleri olduğu için performans ve kullanım süreleri bakımından kullanıcıları destekleyici niteliktedir. Kalite ve performans açısından değerlendirildiğinde son derece uygun fiyatlara sahip olan jel mürekkepli kalemleri sayfamızdan inceleyerek satın alabilirsiniz. Bu kalemleri sık sık kullanıyorsanız fiyat bakımından daha fazla avantaj sunan setleri tercih edebilirsiniz. Farklı renk seçeneklerini bir arada bulabileceğiniz setler, özellikle öğrenciler tarafından çok ilgi görür. Mükemmel derecede bir yazı deneyimi sunan bu kalemlerin her sınıf düzeyine uygun çeşitleri mevcuttur. Metalik ve simli çeşitler, çarpıcı bir görünüm yakalamak için idealdir. Öğrencilik hayatını rengârenk geçirme fırsatı sunan jel mürekkepli kalemler, uzun uzun yazılması gereken yazıların daha keyifli şekilde tamamlanmasına yardımcı olur. Ayrıca renkli kalemlerle hazırlanan projeler ilk bakışta zengin bir görsel şölen sunduğu için harika bir ilk izlenim yaratır. Ders notlarınızı veya projelerinizi keyifli ve hesaplı şekilde hazırlama imkânı sunan jel mürekkepli kalemleri ve çarpıcı renklerini sayfamızdan inceleyerek ihtiyacınız olan çeşitleri değerlendirebilirsiniz. Uygun fiyatlarla ve geniş renk skalasıyla sunduğumuz jel mürekkepli kalem çeşitleri sevdikleriniz için ideal bir hediye niteliğindedir. Renkli kalemleri çok seven ve günlük hayatında sık sık jel mürekkepli kalem kullanan sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Kuruduktan sonra suya dayanıklı hale gelen jel mürekkepli kalemler hobi ve el sanatları ile ilgilenen kişilerin kullanımı için de idealdir. Tekli ve çoklu seçenekleri bulunan kalem çeşitleri sayfamızda geniş bir ürün yelpazesiyle sunulur. Her yaş grubuna ve meslek grubuna hitap eden jel kalem çeşitlerini sayfamızdan uygun fiyatlarla satın almak için ihtiyacınız olan ve beğendiğiniz renkleri hemen sepete ekleyebilirsiniz.

Jel kalemler uzun süre kullanılmadığı zaman kurur mu?

Jel mürekkep yoğun bir kıvama sahiptir. Bu nedenle kullanılmadığı zaman kısa sürede kolay kolay kurumaz. Yine de yüksek performansını koruması için koruma kapağının uzun süre açık bırakılmamasına ve belirli aralıklarla kalemin kullanılmasına özen göstermek gerekir.

Jel kalemlerin mürekkebi kâğıt üzerinde yayılır mı?

Jel mürekkep, yazı yazarken yayılmaz. Fakat yoğun kıvama sahip olduğu için tükenmez kaleme göre kuruması birkaç saniye daha uzun sürebilir. Bu nedenle deftere yazı yazdıktan hemen sonra sayfa çevirmemek ya da kâğıdın üzerine herhangi bir nesne koymamak da fayda vardır.

Jel kalem kullanırken baskı uygulamak gerekir mi?

Jel mürekkep kaygan bir yapıya sahip olduğu için bu kalemlerle yazı yazarken tükenmez kalemde olduğu gibi bir baskı uygulamaya gerek yoktur.

Jel kalem setlerinin avantajı nedir?

Jel kalem setleri, birçok renge aynı anda ve uygun fiyatla sahip olma avantajı sunar. Bu tarz kalemleri yoğun kullanıyorsanız tek tek yerine setler size kolaylık sağlayacaktır.

Jel mürekkepli kalemleri kimler tercih eder?

Jel mürekkepli kalemlerin farklı uç seçenekleri olduğu için geniş bir kullanım alanına sahiptir. İnce uçlu çeşitlerini profesyoneller kalın uçlu çeşitlerini çocuklar tercih edebilir.