Menü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Maket Peyzaj

Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Sıralama
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Sıralama:
Toplam 589 ürün bulunmaktadır.

Maket yapmak birçok insanın vazgeçemediği hobileri arasında yer alır. Birçok maket çeşidi bulunur. Bunlardan bir tanesi de peyzaj maketidir. Bu ürünler dış mekanı, bahçeyi ve doğayı temsil eder. Maket malzemeleri ise çim, rulo ağaç, çakıl taşı, çit, ev ve yosun gibi malzemelerden oluşur. Bu maketleri ev ya da iş ortamında kullanabilirsiniz. Özellikle iş ortamında dekoratif görünüm kazandırmak için hayal gücünüzün sınırlarını zorlayabilirsiniz. İsterseniz tasarımınıza yol detayı ekleyerek, çevre görünümü meydana getirebilirsiniz. Sayfamızda geniş ürün seçenekleri ile maket malzemelerine ulaşabilir, uygun fiyat seçenekleri ile alabilirsiniz.

Peyzaj Maketi Yaparken Hangi Araçlara İhtiyaç Duyulur?

Bu şekilde bir maket oluştururken gereken en temel malzemeler arasında; makas, maket bıçağı ve yapıştırıcı yer alır. Makas ve maket bıçağı ile şekillendirme yapabilirsiniz. Yapıştırıcının ise kaliteli olması, elde edilen görünümün kusursuz ve estetik hale gelmesine yardımcı olur. Maketi şekillendirmek ve görünümü güzelleştirmek için cetvel de kullanabilirsiniz.

Bu Ürünlerin Fiyat Aralıkları Neye Göre Belirlenir?

Maket oluştururken farklı kalitede ve görünümde birçok ürün seçeneği bulunur. Ağaçtan çime kadar farklı görünümlerden oluşan malzemeler yer alır. Malzemelerin fiyatlarını belirleyen unsurlar arasında kalitesi ve görünümü yer alır. Ayrıca ürünün boyutları da fiyatlara etki eder. Ne kadar büyük maket oluşturulmak istenirse o kadar çok malzeme gerekir.

Bu Tarz Maketler Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Maket alırken ilk olarak elde etmek istediğiniz görünümü düşünmeniz gerekir. Maketi koyacağınız yeri düşünmeniz ve renk konusunda seçici davranmanız şık bir dekorasyon oluşturmanıza imkan tanır. Maket oluştururken seçtiğiniz malzemenin kalınlığı da önemlidir. Tasarım yaparken ilham almak için internet üzerinden araştırma yapabilir, farklı fikirlerden de faydalanabilirsiniz.

Maket Süngeri Nedir?

Bu tarz bir tasarım maketi oluştururken olmazsa olmaz ürünlerden bir tanesi de süngerdir Maket süngeri, birçok farklı alanda kullanılabilir. Özellikle zemine maket süngeri koyarak, görünümün estetik hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Peyzaj Bitkileri Nelerdir?

Bu tarz bir tasarım oluştururken sıklıkla ağaç tercih edilir. Ağaçların çam ve palmiye başta olmak üzere birçok farklı çeşidi bulunur. Bunun yanı sıra farklı renklerden oluşan çiçekler de beğeniyle karşılanır. Özellikle dekorasyonda saksı bitkilerinin tercih edilmesi görünümün daha şık hale gelmesine yardımcı olur.