Menü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Kraft Defter

Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Sıralama
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Sıralama:
Toplam 22 ürün bulunmaktadır.

Kraft Defter

Kraft defterler, dayanıklı kraft kağıdından yapılmış kapakları ile bilinirler. Hem estetik hem de fonksiyonel bir tercih olan bu defterler, minimal ve doğal bir görünüme sahip olup, genellikle not almak, çizim yapmak ve günlük yazmak için tercih edilirler. Özellikle sürdürülebilir ve çevre dostu ürünleri tercih eden kişiler için kraft defterler biçilmiş kaftan olarak kabul edilir.

Kraft Defter Çeşitleri

Kraft defterler, tasarım, sayfa yapısı ve boyutlarına göre birçok çeşide ayrılır. Örneğin, noktalı, çizgili ya da kareli sayfa seçenekleri vardır. Ayrıca bazı kraft defterlerde elastik band, yer işareti veya iç cebi gibi ek özellikler bulunabilir. Resim yapmayı sevenler için kalın kağıda sahip olan çeşitler, yazı yazmak için ince ve pürüzsüz yüzeyli kağıtları tercih edenler içinse farklı modeller mevcuttur.

Kraft Defter Seçimi

Kraft defter seçimi yaparken dikkat edilmesi gerekenler kullanım amacınıza bağlıdır. Eğer çizim yapmayı planlıyorsanız, kağıdın kalitesi ve kalınlığı önemlidir. Ancak günlük notlar ya da ajanda olarak kullanacaksanız, boyut ve portatiflik ön planda olabilir. Özellikle seyahat ederken yanınızda taşımayı düşündüğünüz bir defter için daha küçük boyutlarda ve hafif modelleri tercih edebilirsiniz.

Kraft Defter Fiyatları

Kraft defter fiyatları, markasına, boyutuna, sayfa kalitesine ve ekstra özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Temel modeller daha uygun fiyatlı olabilirken, tasarımcıların özel olarak hazırladığı, el yapımı ya da özel ek özelliklere sahip modeller fiyat olarak biraz daha yüksek olabilir.