Kalem Silgi

Hem İşlevsel Hem de Kaliteli Kalem Silgi Çeşitleri

Kalem silgiler, kalem şeklinde üretilen ve ucunda silgi bulunan ürünlerdir. Son derece pratik bir kullanım olanağı sağlayan bu ürünlerin çeşitlerini sayfamız üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz. Bu alanda Pentel, Tombow, Uni gibi ünlü markaların kalemli silgi çeşitleri mevcuttur. Pentel markasının siyah, pembe, yeşil, mavi gibi birçok renge sahip tasarımları bulunur. Bu alanda farklı renk ve tasarımlar arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Kırtasiye ürünleri konusunda geniş seçeneklerin bulunduğu sayfalarımızda her zaman aradığınızı en uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Kalem silgi çeşitleri kullanıcılar için pek çok alternatife sahiptir. Bu alanda özellikle Tombow, Uni ve Pentel markasının ürünleri ön plana çıkar. Pentel basmalı olan seçeneklerinde sürgülü kalem şeklinde bir silgi yer alır. Bununla birlikte markanın ürünlerinin cepte taşınmasını sağlayan klipsli yapısı aynı zamanda silgiyi ilerletir. Öte yandan kalem silgi çeşitlerinde farklı silgi kalınlıkları bulunur. 2,3 mm, 3,8 mm, 5 mm ve 6,8 mm gibi farklı boyutlar arasından seçim yapabilirsiniz.

Pratik Bir Kullanım İmkânı Sağlayan Kalem Silgiler

Kalem silgi tasarımları, standart silgi çeşitlerine oranla daha kolay bir kullanım olanağına sahiptir. Üstelik silgileri kullanmadığınız zaman tıpkı bir kalem ucu gibi çevirip silginin içine koyarak muhafaza edebilirsiniz. Bu sayede silgiler daha az kirlenir. Bu ürünlerin çeşitleri arasında Tombow markasının düz uçlu seçenekler ön plana çıkar. Bu silgilerin 2,5 - 5 mm arasında olan uç kalınlığı ayrıntılı işlemler için idealdir. Öte yandan markanın silgileri PVC içermemesiyle de avantajlıdır. Sayfamızda Pentel, Uni ve Tombow gibi ünlü markaların kalem silgi tasarımları mevcuttur. Birçok farklı renk ve model arasından beğenilerinize uygun seçimler yapabilirsiniz. Uni markasının otomatik çeşitleri, son derece kolay bir şekilde kullanılır. Markanın siyah şık tasarımlara sahip modellerini ister okulda isterseniz de ofiste tercih edebilirsiniz.

Kalem silgi ne işe yarar?

Standart silgilerle benzer bir işleve sahip olan kalem silgiler daha detaylı bir silme işlemi gerçekleştirmenizi sağlar. Özellikle ince uçlu olanlar, karakalem gibi uygulamalarda silmek istediğiniz kısımları ayrıntılı bir şekilde silmenize olanak verir.

Kalem silgi çeşitleri nelerdir? 

Kalem silgiler, farklı silgi kalınlıklarına göre birkaç gruba ayrılır. Bu noktada ihtiyacınıza uygun olarak 2,5 mm ve 7 mm gibi farklı boyutlar arasından seçim yapabilirsiniz.

Kalem silginin sağladığı avantajlar nelerdir?

Genel olarak, standart silgilerin silemeyeceği detayları da silmenizi sağlar. Bu açıdan daha avantajlı olarak kabul edilir.

Kalem silgi üreten markalar hangileridir?

Kalem silgi üreten birçok marka bulunsa da bu alanda ön plana çıkan markalar Tombow, Pentel ve Uni olarak kabul edilebilir.

Kalem silgi hangi alanlarda kullanılır?

Kalem silgiler, karakalem resim çizen ya da teknik çizimle ilgilenen kişiler için ince detayları hassas bir şekilde silmeyi sağlar. Bu nedenle genellikle bu alanlar için tercih edilir.