Menü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Kurşun Kalem

Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Sıralama
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Sıralama:

Kurşun kalem son derece önemli bir ürün olarak karşımıza çıkar. Çocukların direkt ve uzun süre temas ettiği bu ürünlerde kaliteli malzeme ve uygun fiyatlı ürünler daha çok öne çıkıyor. Daha profesyonel çizgiler için çizerlerin ve tasarımcıların kullandığı özel kalemlerin kalitesi büyük bir önem taşır. Her türlü ihtiyacınızı karşılaşabilecek uygun fiyatlı ve kaliteli kurşun kalem ürünlerimizi inceleyip satın alabilirsiniz.

Kurşun Kalem Çeşitleri

Kalemlerimiz söz konusunda olduğunda belki de en çok çeşitliliğe yer verdiğimiz ve kimisinin desenlerine ve şıklığına kimisinin verdiği çizgi ve renk yoğunluğuna hayran olduğumuz kurşun kalem çeşitleri, ne kadar sık kullandığımıza bakıldığında kalitesinin önemi anlaşılacak malzemelerdir. Çocuklar için özellikle derse motive etme amacıyla son derece renkli ve sıra dışı desenlerle üretilebilen bu kalemlerde çalışmaları ve işi gereği daha sık ve özel üretim kalemler ihtiyaç duyanlar için de pek çok alternatif yer almaktadır.

Zengin ürün çeşitliliğine baktığımızda Faber Castell kurşun kalem dünyasının en popüler isimlerinden olurken, elbette bu durum yalnızca desen ve tasarım çeşitliliğine değil kaliteye de bağlıdır. Yine tasarım, çizim, yazı veya ders gibi konuların yanı sıra daha özel parçalar arayanlar için göreve özgü geliştirilmiş olan kopya kalemleri gibi seçenekleri veya üçgen şeklinde sivri uç yapısına sahip kalemleri de sitemizde görebilirsiniz. Uç yapısı gibi renk bakımından da çeşitlilikle sunduğumuz kurşun kalem çeşitlerimizde klasik renklerin farklı yoğunluklarının yanı sıra beyaz ve kırmızı gibi sıra dışı renklerde de seçenekleriniz bulunduğunu keşfedebilirsiniz.

Kurşun Kalem Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli

Uç konusunda gereken kalite düzeyine sahip olmayan kalemlerle kesintisiz ve istenen yoğunlukta renk açığa çıkaran bir çizim veya yazım keyfi yaşamak pek de mümkün değildir. Elbette hiçbirimiz bir kopyalama işlemi esnasında veya akıcı bir çizim ortaya koyarken zor silinen, kırılarak aksaklık yaşatan, rengini tam olarak vermeyen kalemler kullanmayı tercih etmeyiz.

Tercihiniz Faber Castell kurşun kalem gibi güvenilir markalardan yana olduğunda herhangi bir kırılma, uç kısmında sorun yaşama, silik yazım veya tutuşunun rahatsız olması gibi herhangi bir sorun yaşamayacağınız bu ürünlerde Güven Sanat’ı tercih ederek doğru ürünü kolayca bulabilirsiniz.

Güven Sanat tarafından oluşturulan katalog dahilinde kullanım amacınız veya sıklığınız ne olduğu fark etmeksizin aynı kalite çizgisinde profesyonellikle kullanım imkanı tanıyan ürünleri görebilirsiniz. Daha da önemlisi iz bırakmaksızın silinirken çizim esnasında tam istenen yoğunlukta renkler veren bu kaliteli ürünlerde uygun fiyat avantajlarını ve pek çok ödeme kolaylığını birlikte görebiliri, böylece alışverişinizi de son derece rahat şekilde tamamlayabilirsiniz.