Menü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Teslimat Koşulları

Sipariş ve Teslimat Hakkında
 
Siparişim hangi kargo şirketi ile gönderilecek?
Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişlerinizin gönderileceği kargo firmaları ödeme sayfasında üst kısımda sizin seçiminize bağlı olarak görünmektedir.

Aynı Gün Teslimat nedir?
Pazartesiden Cumartesiye saat 11.00'e kadar oluşturacağınız siparişlerde İstanbul içerisinde aynı gün teslimat seçeneği bulunmaktadır. İstanbul semtlerine göre ve satın almak istediğiniz ürün desilerine göre teslimat koşulları değişmektedir. Ödeme sayfasında "Aynı Gün Teslimat" kargo seçeneğini göremiyorsanız, satın aldığınız ürünler bulunduğunuz bölgeye aynı gün teslim edilememektedir. Bu durumda standart kargo firmaları arasından seçim yapabilirsiniz.
 
Kargo ücreti ne kadar?
Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde Türkiye içi tüm şehirler için kargo ücreti sepetinizde görünmektedir. Ayrıca 750 TL ve üzeri tutarda olan alışverişlerinizde kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. 
 
Siparişimi verdim, bundan sonra ne olacak?
Siparişiniz sorunsuz bir şekilde sistemimize ulaştıktan sonra, sitemize üyelik oluştururken kullandığınız email adresinize tarafımızdan siparişinizin detayını belirten bir email gönderilecektir. Müşteri temsilcilerimiz siparişinizi en kısa sürede sorunsuz bir şekilde size ulaştırmak üzere ürünlerinizi hazırlayacak ve kargoya verecektir. Siparişiniz elimize ulaştıktan sonra, üründe herhangi bir problem olmadığı takdirde 1 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. Ürününüz kargo firmasına teslim edildiğinde tarafımızdan size tekrar bir email yollanacak ve kargo hakkında bilgilendirilmeniz sağlanacaktır. 
 
 
Siparişimin durumumu nasıl takip edebilirim?
 
Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz tüm siparişleri kargo firmalarından gelecek sms içerisinde bulunan takip linkinden takip edebilirsiniz.
 
Siparişim kargoya verilmiş. Durumunu nasıl kontrol edebilirim?
 
Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz tüm siparişleri kargo firmalarından gelecek sms içerisinde bulunan takip linkinden takip edebilirsiniz
 
Siparişim teslim edilmedi ne yapabilirim?
Adreste bulunmadığınız takdirde kargonuz “teslim edilmedi” olarak işaretlenir ve geri döner. Bir sonraki iş günü tekrar adresinize getirilir.Kargo şirketi ile irtibata geçerek gelecekleri saat hakkında ön bilgi alarak, paketinizin sizin icin uygun bir saatte teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. İkinci kez gelindiğinde adreste bulunmamanız durumunda takip eden 3 iş günü boyunca bağlı olduğunuz kargo şubesinde bekletilir. Devamında teslim almadığını ürünler ise tarafımıza iade edilir.
 
Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.