Menü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Kağıt

Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Sıralama
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Sıralama:
Toplam 143 ürün bulunmaktadır.

Ders veya iş, çalışma veya el işi hemen her alanda karşımıza çıkan kağıt ürünleri pek çok amaçla kullanılabilmekte, özel zevklere hitap eden farklı renklerde çizim için düşünülmüş incelikte olanlara kadar sayısız seçenek bulabilmek mümkün olmaktadır. Çizgili kağıt gibi öğrenciler tarafından oldukça sık kullanılan standart formların yanı sıra ofis hayatının olmazsa olmazlarından olan antetli kağıt gibi daha özel ürünlere kadar pek çok dizayn şeklini ise sitemizde bir arada görmeniz mümkün olmaktadır.

Kağıt Boyutları ve Çeşitleri

Siz de kağıt almak için sayfamızı açtığınızda A3 veya A4 kağıt gibi ifadelerle karşılaşabilir ve bunların ne anlama geldiğini merak edebilirsiniz. Kağıtların en ve boylarını ifade eden bu ibarelerden yola çıkarak ihtiyaca uygun boyutlar arasında seçim yapmak mümkün olmakta, oldukça yaygın birer boyut ifade şekli olan bu niteliklerden yola çıkarak çalışmalarda standardı yakalamak mümkün olmaktadır.

A4 kağıt kullanım alanı itibariyle en çok tercih edilen boyut olarak bilinmekte, gündelik yaşamda ve iş yerlerinde hem karalamalar hem notlar hem evrak oluşturmak için en çok bu boyutlar üzerinden çalışılmaktadır. Fotokopi makinalarından yazıcılara kadar pek çok ofis eşyasında bu boyutlar tercih edilirken elbette diğer boyutların da kendine göre yaygın bir kullanıcı kitlesi bulunduğundan bahsedilebilir.

Yalnızca iş ortamında veya çizimlerde değil, paketleme, afiş ve duyuru hazırlama ya da el işi çalışmalarını süsleme gibi farklı amaçlarla kullanabileceğiniz kağıttan ürünler de yine aynı kategorimizde yerini almaktadır. Örneğin kraft adı verilen özel karton dokulu kağıtlarla son derece yaratıcı reklamlar veya havalı paketlemeler yapılabilmekte, bu kağıtların baskı için de kullanılması etkileyici sonuçlar vermektedir.

Söz konusu boyuttan ve malzemeden dokuya geçtiğinde sizleri elbette kraftların haricinde diğer pek çok seçenek karşılamakta, örneğin rengarenk kağıtların tek ambalaj içinde buluştuğu ve çocukların okul çalışmalarını çok daha renkli kılacak el işi kağıtlarını da sitemiz aracılığıyla güvenle almanız mümkün olmaktadır.

En Kaliteli Kağıt Ürünleri Güven Sanat'ta

Siz de ister A4 kağıt gibi standart ve değişmez bir kullanım sıklığına sahip kağıtları, isterseniz de rengarenk çeşitleriyle el işlerini bambaşka kılan kağıtları bir arada incelemek için Güven Sanat ekibinin kalite öncüsü kataloğunu inceleyebilirsiniz.

Tüm kağıt ihtiyaçlarınızı bir arada bulabileceğiniz ve en uygun fiyat üzerinden temin edebileceğiniz web sitemizde karbon kağıdı gibi fonksiyonel kullanım amaçlı farklı kağıtları da görebilirsiniz. Yani tek bir site üzerinden tüm ofis ve iş ihtiyaçlarınızı tek seferde karşılayabilir, aynı anda çocuklarınızın derslerine yardımcı olmak veya gündelik olarak kullanmak ya da çizim yapmak gibi farklı amaçlarla her biri son derece kaliteli malzemelerden üretilen ürünlerimizin tamamını içiniz rahat şekilde seçebilirsiniz.

Güven Sanat tarafından sunulan ücretsiz kargo gibi fırsatları değerlendirmek için kağıtların haricinde diğer kırtasiye ürünlerimizi de inceleyebilir, ihtiyaçlarınızı adımızı veren güvenin adresinden almanın avantajlarını fark edebilirsiniz.