Menü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Ahşap Oyma

Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Farklı incelik ve formlardaki uçlara sahip ahşap oyma ile bunları kullanabileceğiniz farklı ölçülerdeki plakalar ile ahşap oyma hobinizi veya işlerinizi hiç olmadığı kadar keyifli bir noktaya taşıyan ürünlerimiz sayesinde son derece keyifli sanat süreçleri yaratabilirsiniz. İster geniş, derin ve dikkat çekici ister ince bir işçilik ve hassasiyet gerektiren detaylar olsun, her türden ahşap oyma deseni için düşünülmüş ahşap oyma ürünlerimiz arasında siz de kendi tekniklerinize en uygun olanları kolaylıkla bulabilirsiniz.

Ahşap Oyma Çeşitleri

Her bakımdan uyumlu materyaller ile çalışmanız adına yine sap kısmında da kaliteli ahşap kullanılan ahşap oyma çeşitlerinde farklı sivrilik derecelerine sahip sivri uç kesimlerini görebilirsiniz. Setler içerisinde farklı uçlara ve başlıklara sahip oyma malzemelerine yer verilmesi ise tek bir setin birden çok plakada ve oyma işinde kullanımını kolaylaştırmakta, böylece tarz değişikliğinde veya ebatları farklı olan çalışmalarda tek bir setin yeterli olması sağlanmaktadır.

Setlerde yer alan parçalarda yalnızca ucun keskinliği ve inceliği bakımından değil açısı ve kıvrımı bakımından da çeşitlilik sunulmakta, böylece bir setin birden çok motif ortaya koymanızda tek başına en büyük yardımcınız olması mümkün olmaktadır. Setlerde tercihe bağlı olarak düz veya kıvrımlı olabilen 4, 6 veya 12 parça gibi farklı adetlerde parçalar bulunmakta, taşınabilir setler veya detaylı bir çalışma için kapsamlı setler tercih etmek ise tamamen size bağlı olmaktadır.

Ahşap oyma tercihlerinize ek olarak törpü gibi ek materyaller de temin ederek çalışmalarınızı daha profesyonel bir boyuta taşıyabilir ve motiflerinizde çok daha kusursuz, pürüzsüz detaylar elde edebilirsiniz.

Ahşap Oyma Fiyatları

İhtiyaç duyduğunuz ve tercih ettiğiniz sete bağlı olarak sizlere sunulan fiyatlar da geniş bir aralık gösterse de web sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişler ile sanatsal çalışmalarınızı en kaliteli şekilde ve rahatça tamamlamanız amaçlandığı için en uygun fiyatlarla satış sağlanmaktadır. Online alışverişlerinizde her bakımdan güven veren ödeme yöntemlerimiz sizlere yine avantaj sağlarken, sunduğumuz fiyatların ise pek çok zaman indirimlerle sunulması ise sanat dünyasında bütçenizi düşünmeksizin yaratıcılığınızı gösterebilmenize yardımcı olmaktadır.

Farklı ahşap oyma çeşitleri arasında tercih yaptıktan sonra ahşap oyma çalışmalarınızı yapacağınız yüzeyi yani ahşap plakaları da inceleyebilir ve bu ürünlerimizde de yine uygun fiyatları ve avantajlı indirimleri keşfedebilirsiniz. Her biri yaratıcılığınızı detaycı birer el çalışması ile somut birer şahesere dönüştürmenize yardımcı olacak ürünlerimizin kaliteleri konusunda ise içiniz rahat şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.