Menü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Strafor Köpük

Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Sıralama
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Sıralama:
Toplam 52 ürün bulunmaktadır.

Strafor köpük, hafif, dayanıklı ve yalıtım özellikleriyle öne çıkan bir izolasyon malzemesidir.  Strafor, kapalı gözeneklere sahip, polistren taneciklerden üretilen bir yalıtım malzemesidir. Straforların asıl kullanım alanları binalar, inşaatlardır. Özellikle yalıtım malzemesi olması bu alanlarda sıklıkla kullanılmasını sağlamıştır. Ancak günümüzde straforlar pek çok farklı alanda kullanılabilmektedir. Bunlardan biride çeşitli hobi alanlarıdır. Güven Sanat'ın müşterilerine sunduğu hazır strafor objeler ile boyama yaparak objeleri eğlenceli ve dekoratif ürünler haline getirebilirsiniz.

Hayal gücünüzü ortaya çıkarmanıza yardımcı olacak bu objeler ile özgün tasarımlarda ortaya çıkarabilmeniz mümkündür. Straforların, boyanması ve dekoratif bir obje olarak kullanılabilmesinin nedeni uzun ömürlü bir kullanım olanağı tanımasıdır. Bu uzun ömürlü straforlar objelerini satın alarak dilediğiniz gibi boyayarak sevdiklerinize hediye edebilir ya da evinizin herhangi bir yerinde dekoratif bir ürün olarak kullanabilirsiniz. Çocuklarında oldukça kolaylıkla boyayabileceği strafor objeler Güven Sanat'ta.

Strafor köpük fiyatları ve özellikleri hakkında detaylı bilgi için Güven Sanat > Hobi Etkinlik > Strafor Köpük kategorimizi inceleyebilirsiniz. En kaliteli ve uygun fiyatlı strafor köpük çeşitleriyle sizlere hizmet vermekteyiz.