Menü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Ebru Sanatı

Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Sıralama
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Sıralama:
Toplam 203 ürün bulunmaktadır.

Ebru Sanatı ve Malzemeleri

Sanat dallarının en kadim, en eski, en gösterişli ve en elitlerinden biri olan ebru, eminiz ki sanatla ilgilenen herkesin hayatında en bir kere ilgi çekici bir hal almıştır. İster sanatıyla tanınan bir profesyonel ister hevesli bir amatör olun sizler için özel olarak seçtiğimiz ebru malzemeleri ile bu seçkin sanatın en harika örneklerini sizin de keyifle yapabileceğinize eminiz.

Ebru Sanatı Malzemeleri

Son derece kapsamlı ve ince işleri kapsayan bir sanat olan ebrunun elbette başarılı çalışmalar için üretilmiş pek çok önemli malzemesi bulunmaktadır. Ebru sanatı malzemeleri üreticinin uzmanlığına göre detaylandırılabilmekte, özellikle yeni başlayan kişiler için düşünülmüş hazır setler ise son derece kullanışlı olmaktadır.

Ebru setlerini temin ederken basitlik düzeyinin de değiştiğini görebilir, kendi yaşınıza ve deneyim seviyenize uygun şekilde seçim yapabilirsiniz. Sizin yerinize tüm malzemelerin bir araya getirilmiş olması gibi düzeylere göre malzemelerin kategorize edilerek hazır sunulması da eminiz işlerinizi çok daha keyifli bir noktaya getirecek, ihtiyaçlarınızı daha rahat belirlemenize yardımcı olacaktır.

Ebru malzemeleri nelerdir sorusunun yanıtı yapmak istediğiniz tasarımın ne kadar ince detaylara sahip olduğuna göre değişebilir. Örnek vermek gerekirse temelde boyalar, baskı kağıdı, fırça ve biz ile üretim sağlansa da bizlerin teklilerini temin etmek bazı eserler için yeterli olmaz ve biz setleri almak daha uygun bir seçenek olabilir. Ebru seti satın aldığınızda ise içerisinden hazır olarak bahsedilen bu temel malzemelerin hepsi çıkmakta, dileğinize bağlı olarak farklı özelliklerde diğer teknik malzemeleri ayrı şekilde temin etmeniz mümkün olmaktadır. Böylece ebru malzemeleri arasında seçim yaparken nelere ihtiyacınız olabileceği konusunda kafa karışıklığı yaşamadan alışverişinizi daha hızlı bir şekilde yapma imkanınız olmaktadır.

Ebru Malzemeleri Nerede Satılır?

Satın almak istediğiniz ebru sanatı malzemeleri için ihtiyaç listenizi belirledikten sonra en kaliteli ürünleri nerede bulacağınızı düşünmeye başlayabilirsiniz. Web sitemizde her biri fiyatının üzerinde kalite gösteren, dayanıklı, pigmenti yüksek, uzun ömürlü ve kullanışlı ürünleri bulabilir, böylece hem kendi bütçeniz hem de kendi talepleriniz için en uygun ürünler arasından tercihinizi güvenle yapabilirsiniz.

Seçim aşamasında kafanızın karışması halinde daha hızlı hareket etmek için set halinde satılan ürünleri inceleyebilir, böylece dilerseniz sevdiklerinizi de mutlu edecek bir hediyeyi son derece kolay şekilde temin edebilirsiniz. Online kataloğumuzda detaylı bilgilerini, renklerini, boyut gibi özelliklerini inceleyebileceğiniz ebru malzemeleri tek tıkla kapınıza kadar gelmekte, size de yalnızca göz kamaştıran eserlerinizle çevrenizi etkilemek ve kendi ruhunuzdan renkleri yansıtmanın hazzı kalmaktadır.

Ebru Sanatı Fiyatları

Artık ebru malzemeleri nelerdir konusuna hakim olduğunuza göre siz de kendi yaratıcılığınızı ve ince işlerdeki başarınızı göstermek için tam ihtiyacınız olan ürünleri daha kolay şekilde seçebilirsiniz. Fil dişi baskı kağıdı gibi tek kullanımlık ürünleri 100’lü paketler halinde alabiliyor olmanız veya karıştırma fırçası gibi kullanım ömrü önemli olan ekipmanları en kalitelisinden temin etmeniz sayesinde çalışmalarınız uygun fiyatla süreklilik kazanmaktadır. Bu anlamda çalışmalarınızı yakından destekleyen ekibimiz ise sizin için en uygun fiyatları sunmakta, yaptığımız indirimler sayesindeyse sanatınızı icra ederken ücretler bir sorun olmaktan çıkmaktadır.

Siz de özellikleri gibi fiyatlarını da detaylı şekilde web sitemizde görebileceğiniz ebru malzemelerinin arasında eminiz hem kendi tasarılarınızı somutlaştırmada en büyük yardımcınız olacak kaliteli ürünleri hem de sevdiklerinizi yaratım gücünü desteklemek için gözü kapalı tercih edebileceğiniz harika setleri bulabileceksiniz.