Menü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Roller Kalem

Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Sıralama
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Sıralama:
Toplam 134 ürün bulunmaktadır.

Yumuşak ve akışkan yazım tarzı, uzun ömürlü kullanım imkânı ve güvenli tutuş özellikleriyle popüler olan roller kalem, mükemmel bir yazı yazma deneyimi sunar. Son yılların favori kalemleri arasında yer alan bu harika kalemler estetik görünüme önem veren herkes tarafından tercih edilir. Farklı birçok özellik ve modern çizgili tasarımlarla sunulan kalemler geniş kullanım alanına sahiptir. Bu nedenle geniş kullanıcı ve hayran kitlesi bulunur. Tükenmez kaleme benzer teknik özelliklere sahip olsa da belirgin farklılıkları çoğunluktadır. Akışkan yazım tarzını su bazlı mürekkebinden alan bu kalem, bir mürekkep kartuşuna sahiptir. Bu sayede mürekkebinin bitmesi durumunda, yeni bir kartuş takarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Tükenmez kalemlerde olduğu gibi bu kalemlerin ucunda da minik bir bilye bulunur. Bilyenin hareketi sayesinde rezervuarda bulunan mürekkep bilyeye bulaşır ve kâğıda aktarılır. Bu kalemin kâğıt yüzeyine bıraktığı mürekkep miktarı, tükenmez kalemden daha fazladır. Bu nedenle bu kalemle yazılan yazılar daha canlı ve daha vurgulu görünür. Vurgulu görünüme sahip olan yazılar veya imzalar daha güçlü bir imaj sunar. Bu nedenle özellikle imza yetkisi bulunan yöneticiler bu kalemleri kullanmayı tercih eder. Mükemmel görünüm sunan kalemler, ders notlarına veya projelerine önem veren öğrencilerin de tercihidir. Geniş renk skalasına sahip olan roller kalemlerin farklı marka ve çeşitlerini sayfamızdan inceleyerek, güvenle ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Etkileyici Roller Kalem Çeşitleri

Etkileyici bir yazı tarzım tarzı sunan bu kalemlerin tasarımları da etkileyicidir. Farklı uç seçenekleri ile birçok alana hitap eden bu kalemler her yerde kullanılabilir. Performansı en iyi birinci hamur kaliteli kâğıtlarda gösterir. Düşük performanslı kâğıt çeşitlerinde bu kalemin performansı da düşük olur. Mürekkep kartuşu nedeniyle zaman zaman dolma kalem ile karıştırılan bu kalemin fiyat aralığı dolma kalemden daha uygundur. Yazı yazma eylemini kolaylaştıran kaliteli ürünleri sunduğumuz sayfamızda Edding, Bic, Uni Ball, Zebra, Schneider, Superior, Pentel, Scrikss, Kaweco ve Cross gibi popüler markaların kalem çeşitlerini bulabilirsiniz. Farklı uç seçenekleri ile sunulan bu kalemlerin en ince ucu, iğne uç olarak adlandırılır. Zarif bir tasarıma sahip olan Zebra iğne uçlu roller kalem çeşitleri ile zarif yazı tarzı için idealdir. Farklı renk seçenekleri ile sunulan iğne uçlu kalemler özellikle resmi yazışmalar ve imza işlemlerinde tercih edilir. Mükemmel yazı yazma deneyimi kazanmak için Kaweco ve Cross markalarının profesyonellere özel tasarladıkları kalem çeşitlerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Uni Ball markasının özel ürünleri arasında yer alan davetiye kalemi, şık ve göz alıcı davetiyeler hazırlamak için idealdir. Roller kalemler, geniş ürün yelpazesine sahip olduğu için her meslek grubuna veya her alana uygun bir çeşidi mutlaka bulunur. Etkileyici tasarım ve etkileyici yazı yazma imkânı sunan kalemleri sayfamızdan kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Roller Kalemlerin Göz Alıcı Renkleri

Öğrenciler ve proje geliştirenler için renklerden faydalanmak çok önemlidir. Tek rengin hâkim olduğu yazılar genellikle kurumsal ve resmi süreçlerde kullanılır. Ders notları, ödevler ve projelerde kullanılan renkler hem bir düzen hem de görsel zenginlik kazandırır. Geçmiş yıllarda kalem çeşitlerinde siyah, mavi ve kırmızı rengin ötesine geçilemez iken, günümüz koşulları ve arz talep ilişkisi doğrultusunda renk seçeneklerinin zenginleştiği açıkça görülür. Renklerin ve renk tonlarının sadece boyama alanında değil, yazı yazma alanında da kullanması kırtasiye malzemelerine ve kullanıcıların çalışmalarına büyük kazanımlar sağlar. Herkesin ve her kesimin faydasına olan bu durum, günümüzde de büyük avantajlar sunar. Kalitesi birçok kez kullanıcıları tarafından test edilen ve onaylanan kalemleri sayfamızda farklı renk seçenekleriyle bulabilirsiniz. Etkileyici mavi ve yeşil tonları, Çarpıcı kırmızılar, vurgulu siyahlar için ideal olan bu kalemlerin business modelleri zarif ve ilgi çekici tasarımlara sahiptir. Zarif tasarıma sahip olan modeller, günlük kullanımın yanı sıra özel bir hediye seçeneği olarak da değerlendirilebilir. Sevdikleriniz için mükemmel bir hediye potansiyeline sahip olan Titanium krom dış yüzeyli, Cross Edge Roller modelini sayfamızdan inceleyerek değerlendirebilirsiniz.

Avantajlı Fiyatları ile Roller Kalemler

Geniş kitlelere hitap eden ve hizmet veren kalemlerin bu denli tercih edilme nedeni, kalitesinin yanı sıra uygun fiyatlarıdır. Uygun fiyatlarla kaliteli ürünlere sahip olmak kullanıcılara büyük avantaj sağlar. Memnuniyet seviyesi yüksek olan ürünlerin tercih edilme potansiyeli de yüksektir. Dilediğiniz her alanda güvenle ve memnuniyetle kullanabileceğiniz roller ve diğer kalem çeşitlerini sayfamızda bulabilirsiniz. Su bazlı mürekkebi ve ergonomik tasarımı sayesinde rahat kullanım imkânı ve yüksek performans sunan kalem çeşitleri arasında tercih yapmak biraz zaman alabilir. Evinizin konforundan ayrılmadan sayfamız üzerinden popüler markaların kaliteli ve kullanışlı kalem çeşitlerini inceleyebilirsiniz. İhtiyaçlarınız ve bütçeniz doğrultusunda seçtiğiniz roller kalemleri sayfamızdan güvenle satın alabilirsiniz. Geniş ürün koleksiyonlarımız sayesinde kırtasiye ihtiyaçlarınızda en kaliteli ürünler her zaman en uygun fiyat avantajları ile alma imkânı sunuyoruz.

Roller kalemi tükenmez kalemden ayıran en belirgin fark nedir?

Roller kalemlerde su bazlı mürekkep, tükenmez kalemlerde ise yağ bazlı mürekkep kullanılır.

Roller kalemler nerede kullanılır?

Mükemmel yazı yazma deneyimi sunan bu kalemlerin her alanda kullanılmaya uygun çeşitleri mevcuttur. Sayfamızı detaylı şekilde inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

Roller kalemlerin fiyatları uygun mu?

Roller kalemlerin hem günlük kullanıma uygun modelleri hem de profesyonel kullanıma yönelik modelleri mevcuttur. Günlük kullanım için ideal olan çeşitleri her bütçeye uygun ve kolay ulaşılabilir düzeydedir. Fiyatlarla ilgili detaylı bilgi edinmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Kaliteli roller kalem çeşitleri nereden alınır?

Kaliteli ürünler sunan markaların roller ve diğer kalem çeşitlerini sayfamızdan alabilirsiniz.

Roller kalem mürekkebi sayfa üzerinde çabuk kurur mu?

Roller mürekkebi su bazlı ve akışkan bir yapıya sahip olduğu için kâğıt üzerinde çabuk kurur.