Menü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Grafik Marker Kalem

Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Sıralama
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Sıralama:
Toplam 1910 ürün bulunmaktadır.

Türkçe karşılığı işaretleyici olan marker, bir kalem çeşidinin adıdır. Uzun yıllardan beri kullanılan bu kalemlerin günümüzde gelişmiş birçok modeli bulunur. Geçmiş yıllarda sınırlı özelliklere ve renklere sahip olmasına rağmen ilgi gören marker, modern tasarımları ve güçlendirilmiş özellikleri ile daha fazla hayranlık uyandırır. İlk tasarımları daha çok beyaz tahta kalemi olarak kullanılsa da günümüzde, farklı yüzeylerde kullanılabilen birçok marker çeşidi mevcuttur. Farklı uç kalınlıkları bulunan bu kalemlerin uçları, keçe ve kaynak benzeri sıkıştırılmış elyaftan yapılır. Çizim, işaretleme ve boyama gerektiren her alanda kullanıma uygun olduğu için geniş bir kullanım alanı mevcuttur. Günümüzde farklı birçok renkte üretildiği için özellikle gençlerin yoğun ilgisini görür.

Özel formüllü marker mürekkebi parlak yüzeylerde bile dağılmaz. Bu sayede neredeyse her yüzeye uygulanması son derece kolaydır. Marker mürekkebi kalıcıdır. Kolay kolay silinmeyen mürekkebi sayesinde özel tasarımlara uzun süre hayat verir. Diğer popüler kalem çeşitleri kadar ilgi gören marker, öğretmenler, öğrenciler, mimarlar, tasarımcılar hatta pazar esnafı tarafından tercih edilir. Kırtasiye malzemelerinin en sevilen kalem çeşitleri arasında olan marker kalemleri, aynı zamanda hobi ürünü malzemeleri arasında da yer alır. Parlak, metalik ve pastel renkleri bulunan bu harika kalemleri sayfamızdan inceleyerek ihtiyacınız olanları veya beğendiklerinizi kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Göz Alıcı Grafik Marker Kalem Çeşitleri

Kullanım kolaylığı sağlayan ve zengin renk seçenekleri ile sunulan grafik marker kalem çeşitleri kâğıt ve kartonun yanı sıra seramik, porselen, cam, plastik ve diğer parlak yüzeylerde kolay bir şekilde kullanılır. Özel mürekkebi, parlak yüzeylere tutunmak için idealdir. Marker mürekkebi suya dayanıklıdır. Bu nedenle ayakkabı ve kıyafetlerin tasarımında da kullanılabilir. Yüzeylerde yayılmayan ve dağılmayan marker mürekkebi, bu yapısı sayesinde ilgiyi üzerinde tutmayı başarır. Geniş kullanıcı kitlesinin büyük çoğunluğu gençler oluşturur. Zig, Molotow, Copic, Artline, Edding, Sharpie, Staedtler, Liquitex ve daha birçok popüler markanın marker modellerini sayfamızda bulabilirsiniz. Bazı markaların çift uçlu kalem çeşitleri de bulunur. Çift uçlu kalemlerin de iki farklı çeşidi vardır. Bazı modellerde iki farklı uç seçeneği, bazı marker modellerinde ise iki farklı renk seçeneği bir arada sunulur. Her iki seçenek de kalemin özelliklerini zenginleştirir. Bir kez kullandıktan sonra vazgeçmek istemeyeceğiniz bu harika kalem çeşitlerini sayfamızda bulabilirsiniz. Tarzınızı yansıtan renkleri ve ihtiyaç duyduğunuz uç seçeneklerini belirledikten sonra sayfamızdan kolay ve güvenli bir şekilde marker satın alabilirsiniz.

Rengârenk Grafik Marker Kalem Seti Seçenekleri

Adı işaretleyici olsa da daha büyük işler başaran marker, günümüzde birçok öğrencinin çantasında ve birçok ofisin çalışma masasında kendine yer edinir. Sık sık marker kullanıyorsanız, sayfamızda bulunan marker kalem setini inceleyebilirsiniz. Birden fazla renge, uygun fiyatlarla sahip olma avantajını sunan setler bilinen ve beğenilen markalara aittir. Çizim, grafik tasarım, illüstrasyon ve çizgi film gibi profesyonel çalışmalar yapıyorsanız Zig Kurecolor Twin 72’li set, Winsor Newton 12’li, Staedtler Metalik 5’li, Stylefile 36’lı ve 12’li, Tinde Twin 6’lı ve Winsor Newton Pigment 36’lı marker kalem setini inceleyebilirsiniz. Winsor Newton Pigment 36’lı setin renkleri, yüksek kaliteli pigmentlerden üretildiği için renklerin ışıkta 100 yıl solmama garantisi bulunur. Profesyonel çalışmalar için ideal olan marker kalem setinde bulunan renklerle 120 renk tonu elde etmek mümkündür. Çift taraflı kalem seçeneği ile daha fazla renk sahibi olmak istiyorsanız Molotow Çift Taraflı 12’li marker seti değerlendirebilirsiniz. Sayfamızda bulunan Marker kalem ve diğer ürün çeşitleri yüksek kalite ve yüksek performansa sahiptir. İhtiyaç duyduğunuz Marker kalem setini hızlı bir şekilde ce güvenle satın alabilirsiniz. 

Bütçenize Uygun Fiyatlarla Grafik Marker Kalem Çeşitleri

Boyama yapmayı seven herkesin çok sevdiği bu kalemler sadece kıyafet veya objelerde değil her türlü eşyanın tasarımında da kullanılabilir. Yeni bir görünüm kazandırmak istediğiniz kırlent, bardak veya dolaplarınıza kendi tasarımlarınızı uygulayarak yeni eşyalara sahip olabilirsiniz. Yayılmadan ve dağılmadan uygulanabilen marker mürekkebi kısa sürede kurur. Bu sayede tüm çalışmalar hızlı ve temiz bir şekilde tamamlanır. Işığa, suya ve solmaya dayanıklı olan marker, her yaş grubuna uygundur. Düz uç, yassı kesik uç ve çizim yapmak için ideal olan 1 mm uç seçenekleri bulunan bu kalemlerin renkleri suya olduğu gibi solmaya da dayanıklıdır. Taş, cam ve seramik objelere renk katabilir, tişört ve pantolon gibi kıyafetleri baştan yaratabilir, ayakkabılara ve çantalara yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz. Bu harika kalemleri kullanırken hayal gücünüzün sınırlarını zorlayabilirsiniz. Marker fiyatları bazı özelliklerine göre farklılık gösterse de sahip olduğu performansa göre uygun fiyatlıdır. Profesyonel ve amatör tasarımcıların çok kullandığı bu kalem çeşitleri ile siz de kendi tasarımlarınızı yapmak için beğendiğiniz marker çeşitlerini veya marker kalem setini sayfamızdan satın alabilirsiniz. 

Marker mürekkebi eşya veya kıyafetlerden çıkar mı?

Grafik Marker mürekkebi suya dayanıklı olduğu için eşya, kıyafet ve objelerde uzun süre kalır.

Grafik Marker kalemler hangi yüzeylerde kullanılır?

Grafik Marker kalem çeşitleri, her yüzeyde kullanım için idealdir. Birçok kalem çeşidinin tutunamadığı parlak yüzeylerde bile kullanmak mümkündür.

Grafik Marker kalemleri kimler kullanabilir?

Grafik Marker, çizim ve boyama işleriyle ilgilenmeyi seven herkesin kullanımına açıktır. Daha çok öğrenciler, tasarımcılar, öğretmenler, illüstrasyon yapan kişiler ve grafik tasarımcılar tarafından tercih edilen bu kalemler, hobi olarak boyama ve çizim yapan herkes tarafından kullanılır.

Grafik Marker kalem setinin kullanıcılara avantajları var mıdır?

Grafik Marker kalem seti, diğer set çeşitleri gibi kullanıcılara zengin renk seçenekleri ve fiyat avantajı sunar.

Grafik Marker mürekkebi kurur mu?

Grafik Marker mürekkebi kalemin kapağının uzun süre açık bırakılması durumunda kuruyabilir. Uzun süreli kullanım için kalem kapaklarının açık bırakılmaması tavsiye edilir.