Menü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Silgi

Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Sıralama
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Sıralama:
Toplam 130 ürün bulunmaktadır.

Silgi kırtasiye malzemesi dendiğinde akla ilk gelen ürün seçeneklerini arasındadır. En yalın tanımıyla yazılan herhangi bir yazının silinmesini sağlayan araçtır diyebiliriz. Silgilerin bu noktada kendi içerisinde kullanım alanlarına göre farklı çeşitleri bulunuyor. Bu çeşitliliğin yanı sıra farklı marka seçenekleri de mevcuttur. En kaliteli silgi seçeneklerine, kendine has renk ve boyut özellikleri ile yer veriyoruz.

Hamur silgiden, standart katı silgiye, resim silgisinden silgi fırçasına kadar geniş ürün gamıyla sizi karşılayan silgiler kategorisini hemen ziyaret edebilirsiniz! Tüm silgilerin detaylarına, tür ve markalarına hemen içeriğimizin devamından ya da ilgili kategoriden kolayca ulaşmanız mümkün olacaktır. İhtiyacınız olan silgileri güvenle sepetinize ekleyerek hemen siparişinizi oluşturmanın tadını online mağazamızın güvencesiyle çıkarabilirsiniz…

Silgi Çeşitleri

Silgi çeşitleri kullanım amacına ve markasına göre farklılık gösteriyor. Genelde silgiler kuruşun kalem için üretilmiş gibi düşünülüyor. Nitekim farklı kurşun kalemlerin dışında farklı kalem seçeneklerine özel üretilmiş silgiler de mevcuttur. Geniş silgi seçeneklerimizi inceleyerek ihtiyacınız olanları kolayca satın alabilirsiniz. Kullanım amacı ve markasına göre farklı silgiler hakkında daha fazla bilgi aktaralım!

Farklı Kalemlere Uygun Çeşitler

Okulda, evde ya da ofislerde, sanat atölyelerinde ihtiyacınız olan tüm silgiler bu adreste yer alıyor! Kuruşun kalem silen silgilerin yanı sıra farklı mürekkep türlerini silebilen özel silgi seçenekleri de mevcuttur. İnsan sağlığına zarar vermeyen, doku ve iz bırakmayan birinci sınıf markalara ait seçeneklere hemen ulaşabilir ve güvenle satın alabilirsiniz. Grafitlerinizi silmek mi istiyorsunuz? Ya da hiçbir şekilde iz bırakmayan bir silgiye mi ihtiyacınız var?

O halde hemen farklı kalem seçenekleri için özel üretilen silgi alternatiflerimize göz atabilirsiniz! Ürün özellikleri açısından farklılık gösteren silgiler aynı zamanda her zevke hitap edecek renk, desen ve şekillerle de üretiliyor. İlgili kategorimizde kaktüs görünümlü silgilerden, sevilen objelere sahip seçeneklere değin çeşitlilik bulunuyor. Kullanım alanlarına göre kategorimizde yer verdiğimiz alternatifleri sıralamak gerekirse de;

 • Plastik silgiler
 • Sakız silgiler
 • Hamur silgiler
 • Ayarlı veya basmalı kalem silgiler
 • Pilli çizgi silgiler
 • Fırçalı daktilo silgiler
 • Fırça silgiler
 • Sıvı silgiler

Toz ve Kalıntı Bırakmayan Yeni Ürünler

Silgi seçenekleri kullanım alanının yanı sıra kullanım deneyimi açısından kaliteli bir performans sergilemeli diyorsanız özenle seçerek beğeninize sunduğumuz silgilere göz atabilirsiniz. Silgiler kâğıt, duvar, resim defteri, tahta ve benzeri alanlarda kullanılabilir. Alan fark etmeksizin her silgiden beklenen en temel performans kesinlikle iz ya da toz kalıntısı bırakmamasıdır.

Bu tarz bir silgi için doğru yüzeye doğru silgi seçeneğini seçmeniz oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra satın alacağınız silgilerin markaları ve kullanma şekliniz de silgi kalitesi açısından oldukça belirleyici faktörlerdir. Örneğin doğru silgiyi aldığınız halde yüzeyde doğru uygulamadığınız zaman silgiden istediğiniz verimi almayarak aynı zamanda kalıntı ve iz bırakmasına bile neden olabilirsiniz.

Her Yerde Kullanılabilen Çeşitler

Silgiler kullanım alanlarına göre kategorize ediliyor. Örneğin kara tahtanın kalemi tebeşirdir. Tebeşir ise toz yüklü bir kalem seçeneğidir. Bu nedenle kara tahtadan tebeşiri silebilmek için buna özel üretilen silgilerden faydalanmanız gerekiyor. Tebeşir silgileri genel olarak keçe dokulu ve tutacaklı silgilerdir. Kırtasiye malzemeleri ve silgi ihtiyaçlarınıza ilgili kategorimizden kolayca bulabilirsiniz.,

Sanatsal çalışmalarınız için de sıklıkla silgiye ihtiyacınız olacaktır. Bu alanda kullanabileceğiniz silgiler yine kullandığımız kalem seçeneğine göre değişiyor. Örneğin 2HB resim kalemlerinin izlerini tam anlamıyla silmek ve resim kağıdında hiçbir iz bırakamamak istiyorsanız hamur silgi seçenekleri tam da size hitap ediyor! Hamur silgiler yumuşak dokuludur. Bu nedenle yüzeye zarar vermeden ve iz bırakmadan istediğiniz alanı silmenize yardımcı olur.

Yine bir başka sanat çalışmasında kullanılan grafit kalemlerin izlerini silmek için de özel silgiler kullanmanız gerekiyor. Grafit ve benzeri renkli kalemler izsiz ve kalıntısız silebilmeniz için online mağazamızda bu silgilere de yer veriyoruz! Siz de hemen ihtiyacınıza yanıt veren, her yerde kullanabileceğiniz zamansız ve işlevsel silgi seçeneklerine sahip olmak üzere online alışveriş mağazamızın ilgili kategorisini ziyaret edebilirsiniz! Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen silgi markalarına ait seçenekleri hemen sepetinize ekleyebilir cazip fiyatlarla satın alabilirsiniz.

İşlevsel Silgi Modelleri

Tüm silgi seçenekleri genel olarak kauçuk ve bir takım kimyasal karışımlardan elde edilir. Her silginin dokusu ve işlevi farklılık gösteriyor. Mürekkep, kurşun kalemler, tebeşir ya da farklı doku bırakan kalemlerin izlerini silebileceğiniz tüm silgiler belirttiğimiz kimyasal maddeler ve kauçuktan üretiliyor. İşlevsel silgilerin tümünü farklı alanlarda tercih edebilirsiniz. Okul, iş yeri-ofis ya da hobi alanı fark etmeksizin her yerde kullanabileceğiniz en iyi silgi seçeneklerine online mağazamızda yer veriyoruz.

Beğeninize sunduğumuz tüm silgilerin ölçüleri, renkleri, şekilleri ve markaları değişkenlik gösteriyor. Eğer hem estetik açıdan görünümü güzel olan hem de bütçenize, ihtiyacınıza yanıt veren silgileri incelemek istiyorsanız silgi kategorimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Sayısız seçenek arasından hem zevkinize hem de bütçenize uygun olanı sepetinize ekleyerek güvenli alışverişlin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz!

Silgi Fiyatları

Silgi seçenekleri gibi fiyatları da oldukça değişkendir. Her silginin kullanım alanı farklılık gösterdiği gibi fiyatları da farklılık gösteriyor. Genelde bu fiyat farkları silginin markasına, modeline, kullanım alanına, boyut ve rengine göre değişiyor. Özellikle de silgilerin markaları fiyat noktasında en etkili faktörlerdir. Önde gelen markaların silgi seçeneklerini en cazip fiyatlarla satın almak için en doğru adrestesiniz!

En kaliteli, birinci sınıf silgi seçeneklerini oldukça cazip fiyat fırsatları ile sunuyoruz. Benzersiz cazip fiyatlarımızı ve ürünlerimizi incelemek istiyorsanız hemen online alışveriş mağazamızı ziyaret edebilirsiniz! Cazip fiyatların yanı sıra hızlı kargo ve Türkiye’nin her yerine güvenle teslim avantajından da faydalanabilirsiniz.

Silgi Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Silgi seçenekleri hakkında merak edilen tüm ayrıntıları aktardık. Bu ayrıntılar doğrultusunda silgi satın alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini de aktaralım. Silgiler içeriğimiz boyunca bahsettiğimiz üzere farklı renk, boyut, doku, model ve marka seçeneklerine sahiptir. Bu seçenekleri değerlendirirken dikkate almanız gereken ilk şey ne tarz bir silgi seçeneğine ihtiyacınız olduğunu saptamaktır. İhtiyacınız doğrultusunda silgi ürün seçeneklerini daraltarak kolayca inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra silgi satın alırken dikkate almanız gereken diğer detayları kısaca aktarmak gerekirse de;

 • Silgiler markalarına göre kalite olarak ayrılıyor. Satın alacağınız silginin markasına bu nedenle özen gösterip en iyi markaların ürünlerini satın almanız önerilir.
 • Hangi amaçla hangi kalem türü için silgiye ihtiyacınız olduğunu saptamalı ve buna göre silgi seçeneklerini değerlendirmeniz gerekiyor.
 • Fiyat açısından analiz yaparak satın almanız da faydalı olacaktır.
 • Satın alacağınız silgilerin içerisinde insan sağlığını tehdit eden maddeler olup olmadığını analiz ederek satın almanız da sağlığınız açısından faydalı olacaktır.
 • İşlevsellik açısından ihtiyacınıza cevap verip vermeyeceğini teyit edin.
 • Eğer marka konusunda net karar veremiyorsanız kullanıcı deneyimlerini içeren kullanıcı yorumlarını da dikkate alabilirsiniz.

Belirtilen tüm bu ayrıntıları dikkate alarak siz de en iyi silgilere ulaşarak güvenle satın alabilirsiniz. Satın alacağınız silgilerin tüm bu özellikleri sunmasını istiyorsanız ihtiyacınız olan silgileri güvenle online mağazamızdan satın alabilirsiniz. Çünkü sadece onay almış, dünya çapında birinci sınıf olan markaların kırtasiye ürün seçeneklerine yer veriyoruz.

Üstelik son derece cazip fiyat seçenekleri de sunuyor! Beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek hemen güvenli ödeme seçeneklerinden faydalanıp siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Tüm sipariş süreçlerini en hızlı ve pratik şekilde yöneterek satın aldığınız ürünlerin en hızlı şekilde adresinize ulaşmasını sağlıyoruz. Silgiler ve daha fazla kırtasiye malzemesi seçeneğine hemen ulaşarak incelemeye başlayıp, cazip fiyat seçeneklerinden faydalanarak satın almanın tadını online mağazamız ile çıkarmaya başlayın!