Menü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Tahta Kalemi

Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Sıralama
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Sıralama:
Toplam 54 ürün bulunmaktadır.

Tahta Kalemi

Tahta kalemi ürünleri yazı yazarken ofiste, okulda veya evde rahatlıkla kullanılabilen bir ürün olmaktadır. Yazıların daha büyük görünebilir olmasını sağlayan tahta kalemleri, özellikle okul ve sınıf ortamında kullanılır. Farklı model ve renkte öne çıkan bu kalemler, ihtiyaca uygun olarak çeşitlerini barındırmaktadır. Tebeşir kullanımına nazaran daha hızlı ve temiz yazmasını sağlayan ürünler, sizlere ve ihtiyacınıza uygun olarak dizayn edilmektedir. Doldurulabilir olan tahta kalemlerinin mürekkebi bittiği zaman tekrardan doldurularak kullanıma imkân tanımaktadır. Böylece uzun süreli kullanımları ve imkanlarıyla tasarruf etmenizi sağlar.

Tahta kalemi set halinde hazırlandığında ise içinde yine farklı renkleri barındıran kalem modelleri olduğu gibi aynı renk kalemleriyle oluşturulan türleri de mevcuttur. Kaliteli malzemelerden imal edilen kalemler, müşterilerin olumsuz durumla karşılaşma riskini en aza indirir. Birçok yerde kullanılan silinebilen tahta kalemleri, kullanılan zeminde leke bırakmaz bu nedenle sizlere temizlik anlamında kolaylık sağlar.

Tahta Kalemi Modelleri ve Kullanım Alanları

Tahta kalemi modelleri, kullanıcı ihtiyaçlarına uygun olarak üretilerek birçok farklı modeli de içinde barındırmaktadır. Akıllı tahta kalemleri beyaz zeminlerde kullanılır ve herhangi bir şekilde iz bırakmadan temizliği oldukça kolaydır. Ofis ve okullarda en fazla kullanılan ürünlerden biri olarak yazı tahtaları üstünde silinebilen ve kalıcı yazılar yazmaya yaramaktadır. Silinebilir tahta kalemi ürünlerinin temizliği çok kolaydır. Tahta silgisi yardımıyla hemen silinen ve farklı renk modelde bulunan ürünler ihtiyaca uygun olarak dizayn edilmektedir.

Tahta kalemi ürünlerinin farklı model ve renkleri bulunmasının yanında kalem uç kalınlıkları da tamamen sizlerin tercihine uygun olarak tercih edilir. Farklı seçenekler içinde en uygun olan modeli tercih edeceğiniz geniş bir ürün skalasında bulunmaktadır. Genel olarak açık ve koyu zeminler için farklı renkleri barındıran kalem ürünleri, sizlere birçok konuda avantaj sağlamaktadır. Kullanım alanlarını özetlersek, okullar, ofisler, hastaneler, restoran ve daha birçok yerde kullanılabilir.

Tahta Kalemi Fiyatları

Tahta kalemi fiyatları en uygun ve en iyi fiyat aralıklarında yer almaktadır. Tahta kalemi ürün özelikleri ve ürün sayısına göre farklılık gösterir. Uygun fiyatlı olan bu kalemler müşterilere avantaj sağlar ve hem bütçeye uygun oluşu hem de uygun fiyatlı olmasıyla müşterilerden beğeni alan kırtasiye ürünleridir. Farklı model ve renk seçenekleriyle sizlere geniş bir ürün skalası sunan ve ürün seçimi konusunda sizlere farklı seçim olanağı sağlayan tahta kalemi çeşitleri ile sizlere en uygun seçeneği sağlayan modellere ulaşabilirsiniz. Set ile sunulan tahta kalemleri veya tek olarak sunulan tahta kalemi ürünlerine göz atabilirsiniz.

Siyah, kırmızı ve mavi başta olmak üzere birçok farklı renk seçeneği bulunmaktadır. İhtiyaca uygun olan renk seçenekleri ile ürünler geniş renk skalasıyla müşterilerin beğenisini kazanır ve bu yönüyle beraber sizlere avantaj sağlayabilmektedir. Üstelik doldurulabilir olan tahta kalemleri, ürün özelliğiyle beraber uzun süre kullanım imkânı tanımaktadır. Tek kullanımlı veya doldurulabilir özellikte olan tahta kalemi ürünlerinin fiyatları da farklı olabilmektedir.

Tahta Kalemi Özellikleri

Tahta kalemi ürün özelliklerine baktığımızda farklı model ve özelliklere sahip birçok seçeneği bulunmaktadır. Kaliteli malzemelerden üretildiğinden dolayı da uzun süreli kullanım imkânı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra birçok özelliğiyle öne çıkan tahta kalemler ve özellikleri şu şekilde özetlenebilir:

  • İhtiyaca uygun doldurulabilir veya tek kullanımlık tarzlarıyla beraber en uygun özelliğe sahip tahta kalemlerini geniş ürün skalasından tercih edebilirsiniz.
  • Kullanımı kadar temizliğinin de pratik olduğu bu ürünleri silmek için sadece tahta silgileri veya bez yeterli olur. Böylece yüzeylerde hızlı bir şekilde temizlik yapabilmek mümkün olur.
  • Tahta kalemi ürünlerinin dış yüzeyleri metal, plastik veya cam kullanılarak üretilen kalemlerinin tasarımı kullanıcılara kolaylık sağlar.
  • Özel mıknatıslı tahta kalemi ürünleri, ihtiyaca uygun görünümleriyle beraber tahtaya yapışır ve böylece kaybolma gibi durumlar olmaz.
  • Doldurulabilir olan tahta kalemleri su bazlı ve alkol bazlı mürekkeple kullanılan modelleriyle farklı ihtiyaçlara hitap edebilmektedir.

Ders anlatımı yaparken veya toplantılarda sunum yaparken kullanacağınız tahta kalemleri farklı renk seçenekleriyle beraber kullanıma uygundur. Genel olarak tahta kalemi ürünleri kullanıcılara birçok kolaylık sunmaktadır. Bunun yanı sıra ihtiyacınıza uygun olan kalem modellerini satın almadan öncesinde Güven Sanat üzerinden inceleme yapabilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz.