Menü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Ebru Seti

Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Ebru Seti

Ebru sanatına başlamak isteyip hangi malzemeleri temin etmesi gerektiğinden emin olamayanlar veya hediye için harika bir ebru seti arayanlar, herkesin ihtiyaçlarına yanıt oluşturacak ebru malzemeleri ile oluşturulan setlerimiz sayesinde siz de mükemmel bir ebru sanatçısı olabilirsiniz. Klasik motiflerden en sıra dışı ve modern çizgilere kadar her türden tasarımda işlerinizi son derece kaliteli ve keyifli kılacak ebru başlangıç seti çeşitleri sayesinde siz de içinizdeki sanatçıyı çıkarabileceksiniz.

Ebru Seti İçerisinde Neler Bulunur?

Ebru sanatıyla ilgilenmek isteyenler için elbette gereken malzemeler hangi deneyim düzeyinde olduğunuza bağlı olarak değişkenlik gösterir. Ancak bu sanatla yeni ilgilenmeye başlanan veya yeniden sıfırdan bu sanatla kendini yansıtmak isteyenler için temel olarak temin edilmesi şart olan bazı standart malzemeler mevcuttur.

Ebru başlangıç seti içerisinde bulunan farklı renklerde damlalıklı ebru boyaları, ebru kitresi, biz, fırça, tekne ve baskı kağıtları, en temel haliyle tüm ebru sanatçılarının sahip olması gereken materyallerdir. Bu ürünlerin sayısı, örneğin kaç farklı renkte boya olduğu tercih edilen ebru seti markasına ve içeriğine göre değişir. Bu noktada kendi üretmek istediğiniz tasarımları düşünerek temel malzemeleri içeren herhangi bir seti tercih edebilirsiniz.

Baskı işlemi için gerekli olan kağıdınızın ve desenlerin oluşturulması için gerekli olan kitre, biz ve fırçanın her set içerisinde benzer ancak farklı olduğunu görebilirsiniz. Bu noktada sizin oluşturmayı hayal ettiğiniz motifleri belirlemeniz seçime yardımcı olabilmekte, dilerseniz temel malzemeler için seti satın aldıktan sonra çalışmalarınızı detaylandırmak için ek malzemeler temin etmeniz mümkün olmaktadır.

Setler içerisinde son derece farklı renklerde boyalar yer almakta, temel düzeyde bir ebru eseri oluşturmak için bu renk çeşitliliği son derece yeterli olmaktadır. Ayrıca sizlere yine set içerisinde verilen biz de klasikleşen pek çok favori motifi oluşturmanız için yeterlidir. Ancak sizin daha sıra dışı ve farklı fikirleriniz için sitemizde pek çok ürün bulunduğunu unutmadan ekstra seçim yapma hakkınız bulunmaktadır. Böylece ister hediye aldığınız kişi ister siz, malzeme yeterliliğini sorun etmeden dilediğiniz gibi duygu dünyanızı ve hayallerinizi kusursuz eserlere dönüştürebilirsiniz.

Başlangıç Ebru Seti Fiyatları

Tercih edecek olduğunuz setin içerisinde kaç parça ürün bulunduğuna yani aslında setin sunduğu profesyonelliğe bağlı olarak ebru seti fiyatları değişir. Hediye amacıyla aldığınız veya küçük yaşlardaki çocukları sanatsal alanlarda desteklemek için alacağınız setlerde daha uygun ebru seti fiyatları ile tanıttığımız seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz. Kaliteli ürünleri ile sanat dünyasının en sevilen isimlerinden olan Artdeco ebru seti de yine sizleri bulabileceğiniz en uygun fiyatlarla sitemizde karşılamaktadır.

Almak istediğiniz ürün çeşitliliğine ve parça sayısına bağlı olarak setinize karar verdikten sonra son derece düşük ücretlerle web sitemiz üzerinden alışverişinizi tamamlayabilir, birden çok seçeneğin yer aldığı kit modelleri sayesinde farklı yaştan ve deneyimden üreticileri aynı anda mutlu edebilirsiniz.