Menü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Keçeli Kalem

Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Sıralama
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Sıralama:
Toplam 207 ürün bulunmaktadır.

Keçeli Kalem

Geçmiş yıllarda ispirtolu kalem adı ile anılan keçeli kalem adını keçe ucundan alır. Hemen hemen herkesin bir kez de olsa kullandığı bu kalemin geniş bir kullanım alanı vardır. Yetişkinlerin ve çocukların severek kullandığı bu kalemlerin günümüzde birden fazla çeşidi bulunur.

Gelişen teknoloji ve arz talep doğrultusunda geliştiren keçeli kalemleri çeşitlerini çevrenizde birçok kişinin kullandığını kolay bir şekilde fark edebilirsiniz. Geniş renk skalasına sahip olan bu kalemlerin basit modelleri küçük çocuklar tarafından boyama amaçlı, gelişmiş modelleri ise yetişkinler tarafından profesyonel amaçlar için kullanılır.

Kalın uçlu, ince uçlu, su bazlı ve yumuşak uçlu gibi çeşitleri bulunan kalemler rahat ve kolay kullanım imkânı sunar. Su bazlı çeşitlerinin silinebilme özelliği de vardır. Yüz farklı renk seçeneği bulunan bu kalemlerin yazı yazmak ve boyama yapmak için farklı çeşitleri mevcuttur.

Boyama yapmaya uygun olan modellerin boyası fazlasıyla etkilidir. Klasik resim kâğıtlarında veya defter kâğıtlarında, renkler kâğıdın arka yüzeyinde de kendini gösterir. Bu nedenle arka yüzeyinin de kullanılması gereken defterlerde ve kâğıtlarda boyama kalemlerinin kullanılması önerilmez. Yazı yazmak, not almak veya hatırlatıcı işaretler kullanmak için yazı yazmaya uygun olan modellerin kullanılması faydalı olur. Sayfamızda sunduğumuz kaliteli keçeli kalem çeşitlerini inceleyerek hem ihtiyacınıza hem de bütçenize uygun olan seçenekleri kolay ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Hem Eğlenceli Hem de Eğitici Keçeli Kalem Seçenekleri

Farklı birçok amaca yönelik çeşit çeşit üretilen keçeli kalemlerin küçük yaş grubuna hitap eden modelleri hem eğlenceli hem de eğiticidir. Çocukların ilgisini çekecek eğlenceli tasarımlarla piyasaya sunulan bu kalemler, küçük yaş grubu çocukların kolay kavrayabileceği yapıdadır.

Küçük yaşlarda kalem ve boyama kalemi gibi araçlar kullanmak çocukların ince motor becerinin gelişmesine yardımcı olur. Çocuklar boyama etkinliklerine çok küçük yaşlardan itibaren ilgi gösterir. Onların bu ilgisini ve mental becerilerini geliştirmek için özel olarak tasarlanan kolay kavranabilen ve tutulabilen rengârenk keçeli kalemleri sayfamızda bulabilirsiniz.

Küçük yaşlarda boyama etkinlikleri yapmak, ince motor becerilerinin yanı sıra renkleri öğrenmeyi ve yaratıcılığın geliştirilmesini destekler. Farklı uç kalınlıkları, zengin renk seçenekleri ve zengin özellikleri bulunan kalem çeşitlerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Çocuklar boyama yaparken ister istemez elleri ve kıyafetleri de boyanır. Boyaların birçoğu kimyasal içeriklidir. Bu nedenle çocukların cildine zarar verme olasılıkları yüksektir. Küçük yaşlardaki çocukların güvenle boyama yapmasını sağlamak için su bazlı boyaların kullanılması önemlidir.

Yıkama ile ciltten ve kıyafetlerden kolay bir şekilde çıkan Edding Funtastics keçeli kalem setini sayfamızdan inceleyebilirsiniz. 12’li ve 18’li set halinde bulunan bu harika kalemler CE standardına uygundur. Su bazlı kalemlerden oluşan lekeler, çamaşır makinelerinin 40 derecelik yıkama programlarında kolay bir şekilde temizlenir. Yazı yazmak için uygun olan modellerin sayfamızda tekli ve çoklu seçenekleri mevcuttur.

Boyama amaçlı kullanılan kalemler ise sadece set halinde bulunur. Bu setlerin içerikleri değişkenlik gösterir. Çift taraflı boyama kalemleri, simli kalemler, yıkanabilen boyalar ve boyası kabaran kalemler gibi çeşitleri olan keçeli kalem setini çocuklar sever. Çocuklarınızın hem eğlenceli hem de eğitici anlar geçirmesini sağlamak için sayfamızdan rengârenk keçeli kalem seti siparişi verebilirsiniz.

Profesyoneller İçin Profesyonel Keçeli Kalemler

Keçeli kalem denilince akla ilk gelen kalemler boyama kalemleridir. Oysa ki bu kalemlerin yazı ve çizim için uygun olan modelleri de bulunur. Profesyonel projeler için uygun olan bu yazı ve çizim kalemlerinin farklı kalınlıkta uçları bulunur. Bazı modeller çift uçlu olarak üretilir. Bu uçlardan biri ince, diğeri biraz daha kalındır.

Sayfamızda Stabilo, Maped, Zig, Edding, Staedtler, Schneider ve Mikro gibi markaların profesyonel keçeli kalemlerini bulabilirsiniz. Kalitesiyle popüler olan bu markaların zengin çeşitli ürünleri, farklı ihtiyaçlar için farklı özelliktedir. Uç kalınlıkları kullanıldıkları alana göre farklılık gösterir. Sayfamızda bu markaların çok ince uçlu veya su ile kullanılabilen çeşitlerini bulabilirsiniz. Tekli ve çoklu paketleri mevcut olan bu kalemlerin dekor ürünlerini süslemek amacıyla kullanılabilen marker modelleri de mevcuttur.

Objelere küçük dokunuşlarda bulunarak kişiselleştirmeyi seviyorsanız sayfamızdan Edding Gloss Paint Marker kalemlerini inceleyebilirsiniz. Göz alıcı renklerle notlar almak veya projelerinizi süslemek için Staedtler markasının kalem farklı uç seçenekleriyle hazırladığı kalem çeşitlerini değerlendirebilirsiniz. Hat ve kaligrafi gibi el sanatları ile uğraşan kişiler için ideal olan Zig markasının Clean Color kalemlerini inceleyebilirsiniz.

Asit içermeyen ve su geçirmeyen bu özel kalemler, ışığa karşı dayanıklıdır. Efekt oluşturmak için son derece uygun olan bu kalemler özel kart ve davetiyeleri yazmak için de kullanılabilir. Geniş ürün yelpazesi ile sunduğumuz kalem çeşitlerini ve setlerini sayfamızdan satın alabilirsiniz.

Çok Kullanışlı Keçeli Kalem Seti Çeşitleri

Geniş kullanım alanına sahip olduğu için büyük kitlelere hitap eden keçeli kalemlerin setleri göz alıcı niteliktedir. Renk renk kalemlerin bir arada sergilendiği setler, hayranlık uyandırır. İhtiyaç duyulan tüm renklerin bir arada sunulduğu bu kalem setleri kullanıcılarına büyük avantaj sağlar. Kalem setleri sayesinde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm renkler her an elinizin altında olur. Bunun yanı sıra set halinde satılan kalemlerin fiyat avantajı da bulunur. Bu önemli avantajlarından dolayı keçeli kalemleri çok kullanan kişiler bu ihtiyaçlarını karşılamak için keçeli kalem seti almayı tercih eder.

Sayfamızda bulunan keçeli kalem seti, birçok kişiye ve birçok meslek grubuna hitap eder. Gelişen teknolojinin eseri olan kalem çeşitlerini farklı yüzeylerde kullanmak mümkündür. Bazı kalem çeşitleri çift taraflı kullanım imkanı sunar. Bu kalemlerin uçları farklı kalınlıktadır. Çift taraflı keçeli kalemlerin bazı modellerinde aynı rengin farklı iki tonu, bazı modellerinde ise tamamen farklı iki renk sunulur.

Özellikle gençlerin yoğun ilgi gösterdiği Sharpie markasının çift taraflı kullanım özelliği bulunan kalemlerinin 8’li setini sayfamızda bulabilirsiniz. Mikro markasının çift taraflı kalemlerinde birbirinden iki farklı renge tek bir kalemle sahip olmak mümkündür. Mikro’nun 6 kalem ve 12 renkten oluşan 6’lı seti de yoğun ilgi görür. Sharpie Neon 4’lü set, neon renklerle çalışmayı sevenler için idealdir.

Profesyonel çalışmalarında keçeli kalem seti kullanma ihtiyacı olan kişiler, Staedtler Triplus Fineliner 4’lü, 12’li, 15’li, 20’li, 48’li ve 60’lı setlere göz atabilir. Staedtler Triplus 15’li ve 42’li setler ile Staedtler Broadliner Triplus 20’li set de profesyoneller için idealdir. Sayfamızda bulunan keçeli kalem seti seçenekleri, tüm işleri kolaylaştırmaya yöneliktir. Daha fazla seçenek için Maped Fineliner 20’li setini de inceleyebilirsiniz.

Keçeli kalemler ile her yüzey boyanır mı?

Keçeli kalemler ile birçok yüzeyi boyamak mümkündür. En ideal sonuçları alabilmek için sayfamızda bulunan farklı yüzeylerde kullanım özelliği sunan keçeli kalem çeşitlerini inceleyebilirsiniz. 

Keçeli kalemlerin boyası akar mı?

Keçeli kalem çeşitlerinin boyası akmaz fakat koruyucu kapağı açık bırakılan kalemin boyası bir süre sonra kuruyabilir.

Keçeli kalemler çocuklar için zararlı mı?

Çocuklar için üretilen keçeli kalemler çocukların sağlığını olumsuz yönde etkilemez. Daha güvenli kullanım için su bazlı çeşitlerini seçebilirsiniz.

Keçeli kalem seti en az kaç kalemden oluşur?

Bu tarz kalem setler en az 4 kalemden oluşur.

Keçeli kalem seti fiyatları ne kadardır?

Bu setlerin fiyatların içeriğine ve kullanım alanına göre değişir.