Türkiye'nin her yerine 500 TL ve üzeri kargo bedava!
Menü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Aydınger Kağıdı

Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Sıralama
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Sıralama:
Toplam 20 ürün bulunmaktadır.

Aydınger Kağıdı Nedir?

Bir resmin, çizimin veya iki boyutlu herhangi bir projenin kopyalanması amacıyla kullanılan özel yapılı kağıtlara aydınger kağıdı denmektedir. Özellikle mühendisler, mimarlar veya güzel sanatlar alanında okuyan öğrenciler tarafından gerekli beceriler kazanılana dek veya proje oluşturma aşamasında sıkça kullanılan aydınger kağıdı nedir sorusuyla pek çok kişide merak yaratmaktadır.

Aydınger Kağıdı Nasıl Kullanılır?

Çizilmiş herhangi bir iş veya projenin hızlıca başka bir yüzey veya kağıda aktarılabilir olmasını sağlayan aydınger kağıdı teknik alanda çalışanlar için olmazsa olmaz ürünler arasındadır. Aydınger kağıdı nedir sorusunun yanıtı görüldüğü gibi sağladığı kolaylık ve pratiklikte yatmakta, ayrıca bu kağıdın sorunsuz bir kopyalama yapmaya ihtiyaç duyan herkes için elinin altında bulundurulması önerilmektedir.

Mimaride ve mühendisliklerde çalışan kişilerin son derece sık başvurduğu aydınger kağıdı üzerinde kolay çalışmayı sağlayan yapısı nedeniyle el işiyle de ilgilenenler tarafından kullanılabilmekte, bu kağıt için genellikle kurşun veya tükenmez kullanımı önerilmektedir.

Aydınger Kağıdı Özellikleri

Parlak bir yüzeye sahip olan aydınger kağıdı yağsız ve yarı şeffaf yapıda, griyi andıran buzlu bir görünümü ve açık renkleri bulunmaktadır. Selülozdan üretilen kağıtlar arasında yer alan aydınger kağıdı bu yarı saydam görüntüsüne rağmen kolay kullanım açısından kalın bir katman olarak üretilir. Bu sayede yapılan çizimlerin rulo haline getirilmesini de sağlayan kağıdın sitemizde de görebileceğiniz üzere A3 veya A4 gibi farklı ebatları mevcut olmakta, kullanım amacına göre hangi boyu almak istediğiniz tamamen size kalmaktadır.

Parlak renkler genelde beyaz renk kalemle yapılan çizimler için tercih etmekte, bu da mimari projenizin tipine bağlı olarak size kalmaktadır. Klasik çizimler ve kopyalamalar içinse beyaz renk değişmez bir klasik olmakta ve çizimle ilişkisi olan grafikerden mühendise pek çok alandaki öğrencinin evinin baş köşesinde her daim yer almaktadır. Yani talebinize göre çeşitlendirebiliyor olsanız da bir profesyonel olarak rahatça çalışabilmek adına bu kağıt tipinin tüm ebat ve renklerini temin etmeniz işlerinizi çok daha kolaylaştıracaktır. Çantanızda yer alan bir kopya gerecinin size ne zaman hız ve pratiklik kazandıracağını bilemezsiniz.

Aydınger kağıdı nedir? Dendiği zaman artık sizin de gözünüzde konuya uzak olsanız dahi detaylarıyla düşünebildiğiniz bir kağıt tipi gelebilir ve tüm kopyalama, kağıtlar ve yüzeyler arası aktarım işleriniz için bu yaygın ve pratik kullanıma sahip kağıt tipini tercih edebilirsiniz.

Eskiz Aydınger Kağıdı Fiyatları

Uzun vadeli kullanım için genellikle toptan alımı tercih edilen ve özellikle mühendislerin kalın bir tomar şeklinde temin ettiği aydınger kağıdı fiyat aralığı aydınger kağıdı nedir? Sorusuna verdiğimiz yanıtta belirttiğimiz özellikler gibi çeşitlilik göstermektedir. Almış olduğunuz boyuta, renge veya markaya göre değişebilen aydınger kağıdı fiyat ve ücretleri aslında kullanım için hangi ürünü tercih etmeniz gerektiği ile ilgili olmakta, en uygun fiyatlar içinse tüm ebatları ve renkleri sitemizden incelemeniz, sonrasında güvenli şekilde almanız için yeterli olmaktadır.

Web sitemizde siyah, turuncu, beyaz gibi farklı renklerle size sunulan kağıtlarda kendi kullanım amacınıza en uygun olanı tercih edebilir, kalem tiplerinize göre de yine bu çeşitlilik arasından kolayca tercih yapabilirsiniz. Söz konusu aydınger kağıdı fiyat ve kargolama ücretleri gibi bütçe kriterleri olduğunda ise 10’lu şekilde satıldığı için parça başına son derece uygun fiyatlara denk gelen bu kağıtların ne kadar bütçe dostu olduğunu, ek olarak uyguladığımız indirimlerin alışverişinizi daha da keyifli kıldığını görebilirsiniz. Çizim kalitenizi en üst seviyeye çıkaracak ve proje hazırlama deneyiminizi hiç olmadığı kadar kolaylaştıracak olan aydınger kağıdı fiyat ve renkleri için sizleri de online kataloğumuzda göz gezdirmeye davet ederiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.