Fotoblok

Ofis malzemeleri arasında adını sıkça duyduğumuz veya gördüğümüz fotoblok kartondan daha kalın bir yapıya sahip olmakla birlikte benzer amaçlarla kullanılan bir tür kırtasiye malzemesidir. Bu ürünü farklı renk ve kalınlıklarda temin etmek mümkün olmakta elbette fotoblok nedir sorusunun yanıtı gibi bu bol çeşit sayısı da Güven Sanat ailesi güvencesiyle sitemizde yer almaktadır.

Fotoblok Nedir Ne İşe Yarar?

Parlak iki karton katmanının arasına hafif ancak sert bir diğer katman eklenmesiyle üretilen fotoblok, kartona kıyasla çok daha kalın olan, bu nedenle rahat bir çalışma yüzeyi ihtiyacı olanlar tarafından başta ofis işleri olmak üzere pek çok alanda kullanılan bir üründür. Özellikle renk ve kalınlık bakımından çeşitlilikle tanıtılması sayesinde kullanım alanı genişleyen bu ürünün iç mekanlarda, ayaklılar üzerinde veya tablo / şablon kullanılan yerlerde sıklıkla tercih edildiğini görmek mümkündür.

Bir diğer kullanım alanı da mimari olan bu karton tipi malzemenin maketler için de tercih edildiğini görebilirsiniz. Yaygın şekilde sert zemin yaratmak için tercih edilmekle birlikte baskı reklam malzemesi olarak da kullanılan bu malzemenin son derece çok yönlü ve fonksiyonel olduğunu anlamak güç değildir.

Nasıl bir zemin üzerine reklam çalışması veya çizim gibi işleri yapmak istediğinize bağlı olarak bu malzemelerde gri, siyah, beyaz, Kraft gibi klasik renk ve dokuların hepsini bulabilirsiniz. Kimisi için siyah zemin üzerinde çalışmak çok daha yaratıcı projeler oluşturmaya yardımcı olurken, kimisi için maket tasarımlarını daha aydınlık kılan beyaz materyaller daha cazip olabilmektedir. Her durumda çok yönlü kullanıma sahip bu ürünlerle ofis ve iş hayatının en temel malzemelerinden birini keşfetmektesiniz.

Fotoblok Nerede Satılır?

Sizleri için fotoblok nedir sorusunu yanıtladığımıza göre şimdi de bu kullanışlı ofis, reklam ve mimari malzemesini nereden güvenilir şekilde temin edebileceğinizden bahsedebiliriz.

Siyah – beyaz olarak zıt ve en çok tercih edilen iki rengi aynı anda sunan paketlerden Kraft gibi reklamcılığın favori rengine sahip olanlara kadar pek çok alternatif fotoblok tipini bir arada görebileceğiniz sitemizde, bu ürünleri toplu halde uygun fiyatla almanın, tek bir siparişle birden çok alandaki ihtiyacınızı karşılamanın keyfini deneyimleyebilirsiniz.

Fiyatları kalınlıklarına göre değişen ve kalınlık gibi üretildiği malzeme ile renkleri bakımından da özellikleri detaylı şekilde size aktarılan fotoblokları online sayfamızda inceledikten sonra hangi alanda bu malzemelere ihtiyaç duyduğunuzu düşünerek doğru tercihi yapabilir, tercihiniz ne yönde olursa olsun kullanım ömrü uzunluğu ve pratiklik bakımından en kaliteli ürünleri, bulabileceğiniz en avantajlı ücretlerle alabilirsiniz.