Menü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Çizim Masası

Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Sıralama
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Sıralama:
Toplam 23 ürün bulunmaktadır.

Çizim Masası, çizimlerinizi gerçekleştirirken konforlu şekilde işinize devam etmenize engel olan veya çizim yüzeyinde pürüzler yaratan masalardan siz de sıkıldıysanız, size kendinizi gerçek bir sanatçı ve profesyonel gibi hissettirecek olan çizim masası çeşitleriyle tanışmanızın vakti geldi demektir.

Ağrılı ve rahatsız çizim ortamlarında yaratmaya çalıştığınız eser veya projelerde tam potansiyelinizi gösteremez, dikkat dağınıklığı veya teknik sorunlar yaşar, haliyle çizimlerinizi profesyonelleştirirken sizin de ergonominizi koruyacak bir çalışma alanı oluşturmak istersiniz. Bu durumda akla ilk gelen değişmez seçenek olan çizim masası her çizere uygun seçenekleri ve geniş fonksiyonel nitelik skalası ile eminiz sizin de çizimlerinizi hiç olmadığı kadar geliştirecektir.

Çizim masası modellerine bakıldığında yanında diğer çizim malzemelerinizi yerleştirebileceğiniz bölmeler bulunanlardan yüzeyinde teknik çizimler için cetveller sabitlenmiş olan tasarımlara kadar pek çok alternatif görebilirsiniz. Bunları bazıları taşınabilir hafiflik ve boyutta iken bazıları başından kalkmak istemeyeceğiniz çizim köşenizin en iyi mobilyası halini almaya aday boyutlardadır. Tamamen sizin ihtiyacınıza bağlı olarak arasından tercih yapabileceğiniz her modelde yeni başlayanların hızlanmasından deneyimlilerin rahatına kadar her beklentiye uygun tasarım özellikleri yer almaktadır.

Işıklı Çizim Masası Çeşitleri

Söz konusu çizimler, resimler ve tasarımlar olduğunda elbette ister öğrenciler ister çalışanlar için kaliteli bir eser ortaya koymada ışığın önemi yadsınamaz şekilde büyüktür. Son derece önemli olan ışık mevzuatının elbette çizimleriniz için seçtiğiniz yüzey ve köşede her zaman sizinle olmasını ister, böylece günün her saati veriminizi korumayı amaçlarsınız. Bu konuda tam birer kurtarıcı diyebileceğimiz ışıklı çizim masası çeşitlerimizde ise arzuladığınız ışık düzeyi her zaman sizinle olur.

Elbette eğim veya yüzey tipi konusunda sizlere konforlu bir çizim ortamı vaat eden çizim masası modellerini de tercih edebilir, yine aradığınız çizim deneyimi keyfini bu tasarımlarla da yaratabilirsiniz. Ancak gece saatlerinde veya ışığın yetersiz olduğu ortamlarda çalışmak isteyenler için sabit veya ayarlanabilir ışık ayarları ile favoriniz olacak bu ışıklı sistemlere göz atmadan karar vermemenizi öneririz.

Profesyonel Çizim Masası Fiyatları

Çizimlerinizi ustalıkla ortaya koyarken bu çizimlerden keyif almanızı ve kendinizi pratiklik aracılığıyla her geçen gün geliştirmenizi sağlayacak olan çizim masası fiyatları itibariyle değişkenlik gösteren ürünler arasındadır. Masalarımızın her biri ihtiyaçlarınız düşünülerek özel olarak tasarlanmış olmakla kalmayıp, bütçeniz düşünülerek en uygun fiyatlarla ve şaşırtıcı indirimlerle kataloğumuzda yer almıştır. Mağaza fiyatlarının oldukça altında temin edebileceğiniz bu özel masalarda ister taşınabilir küçük boyutlu bir model, ister pek çok gözü olan geniş yüzeyli bir model tercih edin, bütçenizi düşünmeden kendi talebinize göre seçim yapmanın keyfini yaşayabilir, size kadar güvenli şekilde gelen bu profesyonel ürünlerle yaratıcılığın zirvesine çıkabilirsiniz.