Menü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Tigertint Karakalem Eskiz Seti 14 Parça - 1
Tigertint Karakalem Eskiz Seti 14 Parça - 2
Tigertint Karakalem Eskiz Seti 14 Parça - 3
%10  İndirim

Tigertint Karakalem Eskiz Seti 14 Parça

Ürün Kodu : 88861
Barkod : T88861
389,00 TL
350,10 TL
%5 Havale indirimi ile   ( 332,60 TL )

* Ürün geldiğinde fiyatı değişiklik gösterebilir!

Hangi Mağazada Var?

Tigertint Karakalem Eskiz Seti - 14 Parça Sanatçı Kiti

Sanat yolculuğunuza başlamak ya da mevcut becerilerinizi geliştirmek için Tigertint Karakalem Eskiz Seti ile tanışın. Her sanatçının ihtiyacı olan temel araçları bir arada sunan bu set, kaliteden ödün vermeden uygun bir fiyatla sunulmaktadır.

Setimiz, pratik ve şık tasarıma sahip Fanart Academy cırtcırtlı kalemlik ile başlar. Siyah rengi ve sağlam yapısı ile tüm kalemlerinizi güvenle taşıyabilirsiniz. Çizimlerinizde derinlik ve detay katmak için eklediğimiz Keep Smiling kömür fuzen kalem ve her biri farklı sertlik derecesine sahip Bianyo dereceli kalemler, çizimlerinize farklı tonlar ve derinlikler eklemenizi sağlar.

Her türlü çizim ihtiyacınıza uygun olarak, Sketch markasının 2B, 3B, 2H ve 3H dereceli kurşun kalemleri setinize dahil edilmiştir. Detay çalışmalarınız ve geniş tonlamalar için ideal olan bu kalemler, yaratıcılığınızı serbest bırakmanız için sizleri bekliyor. Ayrıca, beyaz kömür kalem ile beyaz tonlamalar yapabilir, çizimlerinize ışık katılabilirsiniz.

Setin diğer önemli parçaları arasında, çift taraflı kalem uzatma aparatı, keskin çizgiler için metal üçgen kalemtraş ve iki farklı tip silgi bulunmaktadır. Yumuşak silgi ve hamur silgi, hatalarınızı düzeltmek ve çizimlerinizi mükemmelleştirmek için idealdir. Son olarak, 40 yaprak Ivory 120 gr kağıda sahip Tigertint üstten spiralli eskiz defteri ile tüm çalışmalarınızı bir arada tutabilirsiniz.

Profesyonel sanatçılardan hobi çizimleri yapanlara kadar herkesin kullanımına uygun olan bu set, yaratıcılık yolculuğunuzda size eşlik edecek en değerli yardımcınız olacak. Tigertint Karakalem Eskiz Seti ile sanatınızı bir üst seviyeye taşıyın!