WINSOR&NEWTON

Winsor

Winsor markası, sanata ilgi duyan ve kaliteli seçimler yapmak isteyen kişilerin tercihleri arasında yer alır. Ürün skalasının geniş olduğu marka, 1800’lü yıllara dayanan geçmişte sahiptir. Resim yapmaktan hoşlanan kişilerin tercih ettiği marka, boyaların yanı sıra fırçalarıyla da adından söz ettirir. Markanın boyalarının kaliteli olması, en ince çizimlerde bile detayların ortaya çıkmasına fayda sağlar. Sayfamızda bu köklü ve kaliteli markanın ürünlerine ulaşabilir, güvenle satın alarak çok başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Yağlı boyaya yeni başlayanların hangi ürünleri tercih etmesi gerekir?

Marka, geniş ürün yelpazesi sayesinde her türlü ihtiyaca cevap verir. Yağlı boya resmi oluştururken renk dağılımlarının öğrenilmesi gerekir. Marka, dünyada en çok tercih edilen yağlı boya markasıdır. Bu sayede yağlı boya resimlerine ilgi duyan kişiler tercihini markadan yana kullanır. İlk kez yağlı boya yapacak kişiler, başlangıç setini tercih edebilir. Yağlı boya başlangıç seti, yüksek pigmente sahiptir. İhtiyaç duyulan birçok rengi bir araya getiren set, doğal renkler elde etmeye de yardımcı olur.

Markanın akrilik boya özellikleri nelerdir?

Akrilik boyalarda renk seçenekleri oldukça fazladır. Renklerin yoğun bir şekilde ortaya çıkması, az miktarda bile yüksek performans ortaya koyar. Markanın akrilik boyalarının kaliteli yapısı yapılan çalışmaların hiçbir sorun oluşturmadan kullanılmasını sağlar. Renkler birbiri ile kolayca karışarak, geçişler kusursuz hale gelir. Ayrıca boya kolayca kuruyarak çalışma kısa zamanda sonlandırılabilir.

Winsor & Newton suluboya seti nelerden oluşur?

Markanın en iddialı olduğu kategoriler arasında sulu boya yer alır. Sulu boya setleri farklı adet sayılarında satışa sunulur. Birçok rengi bünyesinde barındıran 24’lü set, farklı renk tonlarını ortaya çıkarmanıza yardımcı olur.  Bazı sulu boya setlerinin içinde fırça ve tablet de bulunur. Bu sayede renkleri kolayca karıştırarak, rahat kullanım imkanı elde edebilirsiniz.

Winsor & Newton Promarker fiyatları nasıldır?

Markanın promarker seçenekleri tekli ya da çoklu halde satışa sunulur. Set halindeki ürünler 6’lı ya da 12’li haldedir. Promarker setler sanatçıların tercih ettiği bir ürün seçeneğidir. Renk tonlarının canlı ve gerçekçi olduğu kalemleri, yüksek performansı sayesinde üniversite öğrencileri de derslerinde sıklıkla tercih eder. Ayrıca bazı ürün setlerinde transparan renkler de bulunur.

Markanın tezhip fırçası özellikleri nelerdir?

Saf Kolinsky samur tüylerinden oluşan fırçalar, özen gösterilen çizimlerde sıklıkla tercih edilir. En ince detaylarda bile yüksek performans ortaya koyan fırçalar, uzun ömürlü kullanıma uygun malzemelerden üretilir.