Türkiye'nin her yerine 500 TL ve üzeri kargo bedava!
Menü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Touch Çift Fırça Uçlu Marker Kalem Seti 12’li Pastel Renkler - 1
Touch Çift Fırça Uçlu Marker Kalem Seti 12’li Pastel Renkler - 2
%30  İndirim

Touch Çift Fırça Uçlu Marker Kalem Seti 12’li Pastel Renkler

Ürün Kodu : 5708518
Barkod : 8809326960324
1.327,00 TL
928,90 TL
%5 Havale indirimi ile   ( 882,45 TL )
MAĞAZA STOĞUNU GÖRÜNTÜLE

Touch Çift Fırça Uçlu Marker Kalem Seti 12’li Pastel Renkler

Kore yapımı Touch Brush marker kalemleri en seçici sanatçılar, illustratörler, tasarımcılar ve çizim meraklıları için uygundur. Ergonomik gövdesiyle hoş bir dokunuş sunan bu kalemler, detaylı ve karmaşık çizimlerde kontrol sağlar. İki ucu, kombinasyon için uygundur: ince ucu detaylar için, geniş ve düz ucu ise büyük alanları boyamak için idealdir.

Touch Brush serisi, gerçek bir sanatçı su fırçasını taklit eden bir fırça ucuyla gelir. Soft geçişler için blender kullanabilirsiniz. Fazla renk seçeneği, Touch markör paletini şehir mimari çizimleri, botanik eskiz, yiyecek, moda, otomotiv tasarımı, lettering, manga çizgi romanlar ve daha birçok konu için özelleştirmenize olanak tanır. Touch'ın alkol bazlı mürekkepleri toksik değildir ve su bazlı markörlere göre kağıt yüzeyine zarar vermez.

Touch fırça uçlu marker kalemlerle yapılan çizimler kağıt üzerinde hızla kurur ve suya dayanıklı, asitsiz hale gelir. Shinhan Art şirketi, en iyi eskiz sonuçları için Touch liner'lar ile markörleri bir araya getirmenizi önerir - net ve dağılmayan konturlar için. Touch markörleri kağıt, karton, fotoğraflar, fotokopiler, plastik, ahşap, kumaş ve tuval üzerinde kullanmak için uygundur. Touch marker kalemlerin ana özellikleri:

  • Doldurulabilir markörler, değiştirilebilir uçlar;
  • Alkol bazlı mürekkepler, toksik olmayan, hızla kuruyan, asitsiz;
  • Çift taraflı markörler, fırça ucu, geniş, ince;
  • Kullanıcı dostu tasarım, süreci kolayca kontrol eder;
  • Renk uyumu garantisi.

Touch Brush marker kalem 12'li seti şu renkleri içerir: RP7, RP17, YR25, YR26, Y37, Y49, GY59, B67, PB77, P84, P88, RP89

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.