TOMBOW

Tombow

Versatil kalemler başta olmak üzere pek çok alanda yıllara meydan okuyan klasik kalem markalarından biri olarak tanıdığımız Tombow ergonomik yapının dayanıklı gövdeyle buluştuğu yenilikçi kalem tasarımlarıyla sizleri karşılamaya devam ediyor. Markanın vazgeçilmezleri arasında yer alan tasarımların yanı sıra yeni nesil renkli modelleri sizler için sayfalarımızda bir araya geliyor. Size de hem çizim hem yazı deneyimi kişiselleştirilmiş bir keyif ve konfor alanına dönüştürmek kalıyor.

Tombow Kalem Çeşitleri

Birçok kişi için kırtasiye markaları arasında son derece özel bir yeri olan Tombow’un hem tasarım şıklığı hem de fonksiyonelliğiyle öne çıkan farklı alternatifleri bulunmaktadır. Her kalem farklı bir göreve sahip olmasıyla çok yönlü çözümler sunarken, hayatın her alanında sizinle olabilecek bu ürünler ince uçlar, dinamik tasarımlar ve yüksek dayanıklılıkla uzun yıllar yardımcınız olmaya devam eder. Örnek olarak uç mekanizması yönünden active, olno, mono ve cool seçenekleri bulunan kalemlerin, 0.7, 0.5 ve 0.9 uç kalınlığına sahip modelleri de bulunur.

Tombow Kalemlerin Özellikleri            

Gövde yapısının parmak acıtmayan, kaliteli yazı tekniklerini destekleyen, işçiliği sayesinde sağlamlığın en üst seviyesine çıkan ve şık duruşlarıyla kaliteli bir imaj çizmeye yardımcı olan kalemler, markanın neden sık tercih edilen ve güven duyulan isimlerden biri olduğunu gösterir. Yalnızca gövde tasarımlarıyla değil, mekanizmalarıyla da isteklere göre çeşitlendirilen kalemlerin tamamı üretimden ileri gelen kullanım esnekliğine sahiptir.

Sık Sorulan Sorular

  • Tombow’un kalem serileri nelerdir?

Versatil kalem, tükenmez kalem gibi farklı ürün kategorileri için özgün seriler ortaya koyan marka, prestij sahibi Zoom serisi veya Olno gibi okul ya da iş hayatına renk katan serileriyle oldukça popülerdir.

  • Tombow’un kalem setleri var mıdır?

Her sanat severe uygun serileri bulunan markanın boyama kalemlerinden oluşan ve oldukça geniş bir renk aralığı sunan pek çok farklı seti bulunmaktadır.  Bu setlerde pastel renkleri, karakalem boyama renklerini veya gökkuşağı renklerini bir arada bulabilirsiniz.

  • Mono Graph Shaker modelinin özellikleri nelerdir?

Mekanik özelliği sayesinde salladığınızda ucundan yeni uç çıkarak bu yüksek kalite kalem modelinde silgi arka taraftan döndürerek açılmakta, klipsi kilitleyerek ucun geriye kaçmasını önlemek mümkün olmaktadır.

  • Çizim yapmak için hangi model idealdir?

Markanın özellikle ince uçlu ve gövde kısmında tutmaç bulunan modelleri çizim yapanlar için ideal olmakta, Mono Graph ve Zero serilerinde bu özelliklere sahip farklı tasarımlar yer almaktadır.

  • Tombow’un yalnızca kalem tasarımları mı bulunmaktadır?

Markanın uzmanlaştığı kategori olan kalemlerin yer aldığı yazı ve çizim setleri de bulunmakta, set içerisinde yine markaya ait olmasıyla güven veren silgi ve kalemle uyumlu uçları da bulunmaktadır.