Menü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Tart Metal Ayaklı Kır Tipi Şövale 41x31x10 cm 105

Ürün Kodu : 5803688
Barkod : 2200001549296
8.900,00 TL
%5 Havale indirimi ile   ( 8.455,00 TL )

* Ürün geldiğinde fiyatı değişiklik gösterebilir!

Hangi Mağazada Var?

Çift Taraflı Fonksiyonel Kır Tipi Şövale: Karpat Kayın Ağacından Sanat ve Taşınabilirlik

Yüksek kaliteli Karpat kayın ağacından üretilmiş olan bu iki taraflı fonksiyonel şövale, plen air (açık hava) boyama günü için gerekli tüm malzemeleri taşımanızı sağlar. Temelde bir şövale ve paleti bir arada sunan kutumuz, kullanım kolaylığı, dayanıklılık ve çok yönlülük sunar.

Farklı sanat malzemeleri için taşınabilir bir çekmeceye ve geniş yükseklik ayarlarına sahip çıkarılabilir alüminyum tripod içerir. Bu kutu, toz boya ile kaplanmış hareketli bacaklara ve eklemlendirilmiş çubuklara sahiptir. Tüm ahşap detaylar, ahşabın uzun süre korunmasını sağlamak için keten tohumu yağı ile emprenye edilmiştir.

Şövale, palet, taşıma kayışı ve rahat taşınma için bir sap içerir. Kutu, her iki tarafta da boyama yapılabilmesi için çift taraflı kelepçelerle donatılmıştır. Çok yönlü şövale, sanat eserleriniz için daha geniş imkanlar sunarak hem dış mekanlarda hem de ev stüdyosunda kullanıma uygundur.

Bu pochade kutusunun ağırlığı 4,5 kg iken, maksimum tuval yüksekliği 610 mm'dir. Kullanımdan sonra şövale kolayca katlanarak saklama ve taşıma için zahmetsiz hale getirilebilir.

Maksimum tuval yüksekliği: 610 mm, Yük kapasitesi: 6 kg'a kadar, Katlanmış boyutlar: 415?310?100 mm, Ağırlık: 4,5 kg, Eğim açısının ayarlanması: Pürüzsüz, Ahşap: Kayın, huş kontraplak, Emprenye: Keten tohumu yağı, Bacaklar: Metal (alüminyum), eklemlendirilmiş çubuklar ile çıkarılabilir, Taşınabilir: Evet, İki taraflı: Evet, Üst kelepçe: Evet, Şövale yüksekliği: Ayarlanabilir

Çift taraflı fonksiyonelkır tipi şövale ile sanatınızı her yerde serbest bırakın; dayanıklı, çok yönlü ve taşınabilir bu kutu, açık hava ve stüdyo çalışmalarınız için idealdir.