Menü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Tart British Çantalı Masaüstü Resim Sehpası A4

Ürün Kodu : 5803690
Barkod : 2200001549319
3.500,00 TL
%5 Havale indirimi ile   ( 3.325,00 TL )

* Ürün geldiğinde fiyatı değişiklik gösterebilir!

Hangi Mağazada Var?

Sezona Özel Şık A BRITISH TART Pochade Kutusu

Sanatçılar için tasarlanmış A BRITISH TART pochade kutusu, sulu boya ve pastel boyama için ideal bir tablet ve kalem kutusudur. Diz üzerinde ya da masada boyama yapmak için kolay ve işlevsel bir modeldir. Ahşap kutunun tasarımı ergonomik olarak bir A4 tablet ve sanat araçları için bölümlere sahip bir çekmeceyi birleştirir. Tablet, dört pozisyonda eğim açısının adım adım ayarlanabilmesi ve çalışmayı desteklemek için küçük bir raf ile donatılmıştır.

Kompakt boyutu ve hafifliği sayesinde, Britanya pochade kutusu kolayca taşınabilir. TART pochade kutularının geleneksel bir özelliği olan bu model, yumuşak bir taşıma sapına sahiptir. Katlanmış formda, tablet ve çekmece rafı hızlı bağlantı elemanları ile sabitlenir. Huş kontraplak ve kayın ağacının dokusu özel bir estetizm yaratır. Pochade kutusunun yüzeyi, koruyucu bir vernik tabakası ile kaplanmış ve alt kısmında lastik ayaklar takılmıştır. Kalem kutusunun iç kısımları, ahşabın uzun süreli korunması için keten tohumu yağı ile emprenye edilmiştir.

Çalışma Formatı: A4, Katlanmış Boyutlar: 340x260x60 mm, Paletler: 170x114 mm, 2 adet, Raf: 280x200x19 mm, 5 bölüm, Ağırlık: 1,8 kg, Tablet eğim açısının ayarlanması: Adımlı, 4 pozisyon, Ayaklar: Lastik, Ahşap: Kayın, Huş kontraplak, Dış Kaplama: Şeffaf vernik, İç Kaplama: Keten tohumu yağı ile emprenye

Şık ve fonksiyonel A BRITISH TART pochade kutusu ile sanat çalışmalarınızı her yere taşıyın. Sulu boya ve pastel boyamalar için ideal bir seçenektir, her sanatçının ihtiyaçlarına cevap verir.