Edding

Kalem ve kırtasiye malzemeleri üretiminde uzun yıllarda kazandığı deneyim ve uzmanlığı sayesinde, Edding ürünlerinin sayısız alternatif sunduğunu görebilirsiniz. Rötuş amaçlı kullanılabilen kalemlerin yanı sıra ahşap boyama, hobi sanatları icra etme, şablonlar oluşturma, lastik üzerine çizim yapma gibi son derece farklı ve alışılmışın dışında işlevlere sahip Edding ürünleri bulabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesinin yanı sıra sınırsız denebilecek kadar renk seçeneği de sunan marka, kendine her yaştan kullanıcı kitlesi bulmayı başarır. Ayrıca bu çeşitliliğe ek olarak çevreye duyarlı içerikler de üretmesi markanın en dikkat çekici avantajlarından biridir. Siz de eğlence dolu bir dünyanın kapılarını aralamak ve bir kalemden çok daha fazlasını keşfetmek için Edding ürünlerini uygun fiyatlarla hemen şimdi sayfalarımızda inceleyebilirsiniz.

Neden Edding Ürünleri?

Tüm ürünlerini tüm ürünleri geri dönüştürülmüş malzemeler kullanarak geliştirdiği Eco Line serisi ile son dönemde popülerliğini katlayan Edding doğaya geri kazandırılamayan plastiklerin azaltılması konusuna dikkat çeker. İzlediği bu çevreci üretim prensipleri doğrultunda sürdürülebilir bir dünya ve gelecek için önemli adımlar atmış olur. Ayrıca Edding kalemleri doldurulabilir ürün tasarımları sayesinde yedek parçaların atılmasından ileri gelen israf ve kirliliği de azaltır.

Edding ürünleri farklı yüzeyler üzerinde uygulanabilirliği ile tanınır. Evin hemen her köşesinde hem tadilat ve onarım hem de renklendirme ve yenileme çalışmalarında markanın rengârenk ürünleri kullanılabilir. Özellikle cam, metal gibi eşyalarda sık kullanılan yüzeylerde kusursuz sonuçlar veren Edding ürünleri, ahşaptan alüminyum yüzeylere kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Farklı kitlelerden kullanıcıların tamamına üstün kalite ve benzersiz deneyimler sunmak isteyen Edding bu doğrultuda oldukça farklı ürünler geliştirmiştir. Erişilebilirliğinin yanı sıra kolay doldurulabilir yedek kartuşlarıyla da sevilen marka, bu sayede uzun ömürlü ürünlere sahip olmanızı ve işlerinizde yarı yolda kalmamanızı destekler. Gündelik yaşamın büyük kısmını geçirdiğimiz okul ve ofis ortamlarına hitap eden kırtasiye ürünleriyle her yerde görebileceğiniz marka, kalitesine karşılık fiyatlarının uygun olduğunu da eklemeyi gerektirir. Ofis ortamında renk katmak istediğiniz toplantılar veya dosya hazırlama işleri, markanın kaliteli ürünleri sayesinde oldukça kolay hale gelir. Boş zamanlarını renklerin canlı dünyasında kendini geliştirerek geçirmesini istediğiniz minikler bu ürünlerle son derece keyifli vakit geçirebilirler.

Çıkmayan kalem veya marker gibi birbirinden bağımsız özelliklere sahip pek çok kalem tipinde aradığınız kaliteyi yakalamak için bu seçkin ve eğlenceli Edding ürünlerini incelemeniz gerekir. Çevre dostu yaklaşımıyla pek çok kişinin favorileri arasında yer alan marka, tutuş sırasında rahat hissetmenizi ve çalışmalarınıza odaklanmanızı sağlayan ergonomik tasarımıyla da son derece idealdir.

Çocuklarınıza temiz bir doğa ve güzel bir gelecek vermeniz, en az onların yaratıcılığını ve becerilerini desteklemeniz kadar değerlidir. Bu aşamada kendini her kulvarda sürekli geliştiren ve seneler içinde edindiği deneyimli son derece özgün modeller üreten Edding uzun zamandır güvenin adresi olmaktadır.

Çocuklara Özel Edding Ürünleri

Kendinizi geliştirmenizi sağlayan hobilerinizde veya çocuklarının eğlence dolu boyama saatlerinde kullanılabilen Edding kalemleri, çok farklı kullanım şekillerine sahiptir. Ofislerde hayatı kolaylaştırmasıyla öne çıkan bu ürünler, hazırlanması gereken sayfalarca belgeyi bir anda rengarenk bir işe dönüştürebilir. Bu noktada profesyonel düzeyde özelliklere sahip kalemlerin çocukların merak ve heyecan dolu enerjik dünyasına nasıl entegre olabileceğini ve neler katabileceğini bilmeniz yararlı olabilir.

Zorlu işlerde yardımcınız olmanın yanında hayata eğlence de katmanızı sağlayan kalemler, hayal gücünüzü ortaya koyduğunuz sanatsal çizim ve boyamalar için idealdir. Pek çok kişi farklı renklerle kendini ifade ederken kullandığı malzemelerin sağlığı için uygun olup olmadığından ya da içeriğinden yana endişe duyar. Bu noktada yine kalitesiyle öne çıkan Edding ürünleri ise kendine has mürekkep formülü sayesinde kokusu problemi olmadan, keyifli olduğu kadar güvenli kullanım sağlar. Ayrıca markanın çevrecilik gibi sağlığı da önemsediğini gösteren bu yaklaşımı, çocuklarınız için kalem seçimlerinde daha rahat karar vermenizi de sağlayacaktır.

Çocuklarınızın kullanması için güvenle seçebileceğiniz bu kalemler, sadece Edding renk paletinde görebileceğiniz mürekkep seçenekleri ve bu renklerin bir araya geldiği avantajlı setleriyle derslere olan ilgiyi de arttırır. Çocuklar için çoğu zaman uzun kitaplar okumak, saatlerce ödev yapmak veya derse odaklanmak mümkün olmamakta, bu noktada güvenilir içeriğe sahip renkli kalemler devreye girmektedir. Edding kalemleri sayesinde çocukların hem derse karşı önyargılarını yıkarak ilgisini arttırmak hem de yazdıkları bilgileri daha iyi hatırlamalarını, daha hızlı öğrenmelerini desteklemek mümkün olmaktadır. Okuması yorucu gelen yazılar üzeri veya kenarı renkli kalemlerle işaretlendiğinde çok daha akılda kalıcı hale gelir. Öte yandan alınması gereken notlar daha okunaklı ve eğlenceli şekilde deftere aktarılabilir. Yani markanın geniş renk skalası ve benzersiz ürün özellikleri sayesinde çocukların dersleri hiç olmadığı kadar eğlenceli bir hale gelebilir.

Edding Keçeli Kalem Özellikleri

Çocukların hayal ettiği her çizimi ve boyamayı yapabilmesinin yanında defterlerine aldıkları notları çok daha ilgi çekici kılmak için keçeli kalemleri sıklıkla kullandığını biliyoruz. Ana renklerle gerçekçi çizimler yaparken ara renkleri kullanaraksa göz alıcı ve benzersiz çizimler yapan minikler için aynı set içinde farklı renk tonlarına bir arada sahip olmak oldukça önemli. Ayrıca keçeli kalemlerde ince, orta veya kalın uç seçeneklerini bulmak yine çizimlerin özgürce tamamlanması için bir diğer önemli beklenti.

Çocuğunuzun yaşı doğrultusunda farklı renk ve uç seçeneklerini inceleyerek tercih edebileceğiniz Edding keçeli kalemler ise kalitesiyle bu alanda akla ilk gelen isimlerden biri. Kağıt yüzeyinde herhangi bir bulaşma veya dağılma olmaksızın son derece net ve keskin çizgiler çekmenizi sağlayan Edding keçeli kalemleriyle ayrıca not almak ve yazı yazmak da son derece kolay ve keyifli. Işığa maruz kalmasıyla birlikte rengi solan ve orijinal görünümünü kaybeden keçeli kalemlerin aksine, kullanım anında da sonrasında da bu kalemlerin kalitesini fark edersiniz.

Uç kısmı yuvarlak bir forma sahip olduğu için çizim ve yazı deneyimini daha yumuşak vuruşlarla yapmanıza olanak sağlayan Edding kalemleri, su bazlı mürekkep içeriği sayesinde de oldukça beğeniliyor. Mürekkebin su bazlı olması sayesinde istenmeyen şekilde giysilere ya da masa örtüsüne bulaşması durumunda temizliği bir hayli kolay oluyor. Kalemin kazara kumaş yüzeyde leke yapması halinde kumaş ürünü 40 derecede yıkamanız ve yeniden tertemiz bir hale geldiğini görmeniz mümkün.

Hiçbir şekilde rahatsız edici veya risk teşkil eden koku şikayetine neden olmayan bu kalemler, cilde bulaşması halinde de su ve sabunla kolayca yıkanarak temizlenebiliyor. Böylece çocukların sağlığı gibi hijyenini de sorun etmeden geçen resim ve ders saatleriyle içiniz rahat ediyor. Çocukların keyifli zaman geçirirken kendi dünyasının renklerini yansıtmasını sağlayan Edding keçeli kalemleri ısı, ışık ve sıvı temasından etkilenmemesi de eklendiğinde alanının liderlerinden biri olduğunu ispatlıyor.

Yaratıcılığı Geliştiren Edding Ürünleri

Yoğun iş temposuyla ve pek çok stres faktörüyle uğraştığımız gündelik yaşamlarımızda kendimizi dinlendirmek ve bunun için yaratıcılığa teşvik eden hobiler edinmek oldukça önemli. Kendinizi eğlendirmenin, geliştirmenin ve sakinleştirmenin yollarını aradığınız noktada ise yenilikçi Edding ürünlerini mutlaka incelemeniz gerekir. Hem kendi başınıza daha eğlenceli zaman geçirmek hem de sevdiklerinizle geçirdiğiniz zamanı herkesi bir araya getirecek faaliyetlere dönüştürmek için bu kalemlerin hemen her yüzeye uygun bir versiyonu olmasından faydalanabilirsiniz.

Özel olarak geliştirilen Edding ürünleri sayesinde hobilerinizi cam, metal, karton gibi yazı yazması ya da resim yapması zor olan pek çok yüzey üzerinde ilerletebilirsiniz. Eğlence amaçlı sanatsal çalışmalarınız için süslemek istediğiniz dekoratif gereçleri veya farklı objeleri belirleyebilir, sizi yansıtan desenleri Edding ürünleriyle çizerken ortaya çıkan sonuca hayran olabilirsiniz. Gündelik yaşamda yer verilen ve çok sık kullanılan pek çok eşyayı bu kalemlerle istediğiniz forma sokabilir, en sıradan renklere sahip yüzeyleri bile göz alıcı bir renklilikle tamamlayabilirsiniz.

Edding tarafından özel olarak geliştirilen kalemler sayesinde hobi malzemelerinizi yeniden kullanma imkanı bulabilirsiniz. Sevdiğiniz renkleri yenilemek adına ürünü tüm Edding setini tekrar satın almak zorunda kalmaz ve çalışmalarınıza hız kesmeden devam etmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Özellikle plastik veya asetat yüzeyler üzerinde son derece kusursuz çizgiler çizmenize yardımcı olan bu yeni nesil kalem modelleriyle geometrik desenleri dahi çok net ve temiz şekilde resmedebilir, bu noktada yaratıcı ruhunuzu açığa çıkarabilirsiniz. 1-2 mm. uç kalınlıklarına sahip Edding kalemlerini bir set şeklinde temin edebilir, set içindeki her renkle farklı bir deseni canlandırırken tüm renklerin ahenkli görüntüsüyle dekorasyonunuzu da hareketlendirebilirsiniz.

Ofis Hayatını Renklendiren Edding Kalemleri

Günün en yoğun ve en uzun zaman dilimini geçirdiğimiz yer olan iş yeri ve ofislerimizde yoğun tempoyu hafifletecek yardımcı ürünlere ihtiyaç duyarız. Bu ürünlerin renkli ve kullanışlı olması kadar sağlam ve işlevsel olmasına da önem veririz. Bu noktada ofis hayatını daha cazip ve pratik kılan Edding ürünleri ise verimli çalışmanın en iyi destekçilerinden biri olabilir.

Dikkatiniz dağılmadan odaklanmanız gereken işlerinizi renkli ve yüksek kalite kalem modelleriyle daha hızlı şekilde tamamlayabilirsiniz. Bu amaçla pek çok farklı Edding kaleminden aynı anda yardım alabilir, ürün yapısı, mürekkep rengi ve uç kalınlığı gibi kriterlerde birbirinden ayrılan her kalemin farklı bir fonksiyonu olduğunu keşfedebilirsiniz. Ayırt edici özellikler doğrultusunda kendi ihtiyaçlarınıza en uygun Edding kalemlerini belirleyebilir ve toplantılardan mesailere kadar iş hayatının her anına renk katabilirsiniz.

Özellikle keçeli kalem veya tahta kalemi kullanırken, bu kalemlerin sıkça kurumasından ve yenilemek zorunda kalmanızdan şikayetçi olursunuz. Kapağı açık kaldığı takdirde uç kısmı hemen kuruduğu için artığa dönüşen bu gibi kalemler, gün içinde ofis maliyetlerinin bir hayli artmasına neden olabilir. Edding kalitesiyle geliştirilen ve üstün özelliklere sahip kalemler ise kapağı açık kaldığında dahi kuruma gibi olumsuzluklar yaşatmaz. Ayrıca ısı ve ışık karşısında da yoğunluğunu ve canlılığını koruyan mürekkepler sayesinde yazdığınız yazılar her zaman ilk günkü gibi görünür. Eco Line serisine ait Edding kalemleriyle deneyimleyebileceğiniz bu ayrıcalıklar ofis ortamında aksama veya ekipman sorunu olmadan çalışmaya devam etmenizi destekler. Böylece Edding kalitesinin hayatın pek çok alanında kendini gösterdiğini fark edersiniz.

Kuruma yapmamasının yanı sıra, yeniden doldurulabilir mürekkep kartuşları sayesinde de ofis ortamındaki maliyetleri azaltan Edding kalemleri, %90 geri dönüştürülmüş malzemeden üretildiğini yeniden hatırlatmayı gerektirir. Bu aşamada ofis hayatının ne kadar yoğun bir tempoya sahip olduğu ve bu doğrultuda ne kadar çok kırtasiye malzemesi kullanıldığı, doğada çözünemeyen ne kadar çok atığın iş ortamından ileri geldiğini düşünmek gerekir. Böyle önemli bir konuda kirliliğin önemli kaynaklarından birini minimum israfla destekleyen Edding kalemleriyle siz de çevrenize bir iyilik yapabilirsiniz.

İğne uçlu kalem tasarımı ve 1 mm ile 5 mm aralığında değişen uç seçenekleriyle iş yeri ve ofislerin favori kalemlerini üreten Edding tasarımcıları hem organize olmaya hem not almaya hem de resmi işleri yapmada yardımcı olacak pek çok alternatif sunar. Yeşil, mavi, mor gibi dikkat çekici renklerin yanı sıra lacivert ve siyah gibi sık kullanılan klasik renkleri de serilerinde kullanan Edding sert kimyasallara maruz kalmadan ve atıklara neden olmadan çalışmanıza olanak tanımasıyla öne çıkar. Yıkanabilir ve yeniden doldurulabilir kalemlerinde su bazlı mürekkebin farkını gösteren Edding iğne uçlu kalemleriyle ise en ince çizgilere sahip teknik projelerin dahi kolayca tamamlanmasını sağlar.

Ev Dekorasyonu İçin Edding Ürünleri

Sprey boya çeşitleriyle evinizin her köşesi için son derece renkli ve göz alıcı objeler tasarlamanıza yardımcı olan Edding ile yaratıcılığın sınırı olmadığını keşfedebilirsiniz. Dilediğiniz yüzeyi, tamamen kendi seçtiğiniz renklerle yenilemeye imkan tanıyan Edding sprey boya çeşitleriyle kolay kullanım ve hızlı kuruma avantajlarına aynı anda sahip olabilirsiniz. Evinizin eşyaları çarpma, düşme gibi kazalar veya zaman içerisinde hasar almış, çizilmiş olabilir. Ancak çevresel etmenlere karşı son derece dayanıklı olan Edding kalemleriyle anında yenilenebilirler.

Işıltılı renk alternatiflerine sahip Edding sprey boyaları, normal sprey boya seçeneklerine göre iki kat daha yoğun kapatıcılık sağlar. Bu sayede birkaç püskürtmeyle dahi genişliğine bağlı olarak yüzeyi tamamen yenileme imkanına sahip olabilirsiniz. Edding sprey boyaların bu pratik yapısı tüm evi hızlı şekilde yenilemenizi bile sağlayabilir. Ayrıca yine Edding fırça uçlu kalem modelleri sayesinde bu astar görevi gören ve sprey boyayla yenilenen yüzeylerin üzerine dilediğiniz motifleri çizebilirsiniz. Kalemlerin ideal uç kalınlığı sayesinde tercih ettiğiniz dekoratif motifler ne kadar detaylı olursa olsun siz de çizim yapabilirsiniz.

Edding markör veya kaligrafi kalemlerini kullanarak sadece evinize ait objelerin değil, su matarasından kapaklı not defterine kadar sık kullandığınız pek çok gündelik eşyayı da dilediğiniz şekilde yenileyebilirsiniz. En düz ve sıradan objeleri bile sizi ve tarzınızı yansıtan şekilde renklendirebilir ve hareketlendirebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

  • Her Edding kalemi ile yapılan çizim ve yazılan yazılar silinebilir mi?

Son derece geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Edding hem boya hem kalemlerinde silinebilir ya da yıkanabilir özelliğe sahip mürekkepleri kullanır. Ancak bu durum seriler arası değişiklik gösterir ve tercih edilen kalem çeşidinin yıkanabilir yapıda olup olmadığına dikkat edilerek seçim yapmak gerekir.

  • Dekoratif amaçlı veya kaligrafi için tasarlanan Edding kalemleri her seviyeden kullanıcıya uygun mudur?

Gündelik kullandığı eşyalarını veya dekoratif gereçlerini Edding kalemleriyle benzersiz bir  şekle sokmak isteyen herkes, bu konuda daha önce deneyim olmadığı için çekimser kalabilir. Oysa tam tersi boyayı andıran özel mürekkep yapısı ve ideal fırça tipi uçlarıyla herkesin kolayca çizim yapabilmesini sağlayan bu ürünler son derece eğlenceli ve pratiktir. Yani dekoratif veya sanatsal amaçlı tüm Edding kalemleriyle her deneyim seviyesinden kullanıcının hayata renk katması mümkündür.

  • Markör tipi Edding kalemlerini taş boyama veya kumaş boyama hobilerimde kullanabilir miyim?

Kırlent, masa örtüsü ve havlu gibi kumaş yüzeyleri dekorasyona daha uyumlu kılmak veya sadece istenen desenlerle zevke göre yenilemek isteyenler için Edding markörleri son derece ideal seçeneklerdir. Yalnızca taş değil, seramik, ahşap veya metal yüzeyler üzerine resim ve boyama yapan hobi sahipleri de Edding kalemlerini keyifle kullanabilir.

  • Farklı kategorilerdeki Edding kalemleri çocuklar için güvenilir midir?

Kokulu kimyasal veya alerjen madde içermeyen formülü sayesinde her yaştan çocuğun güvenle kullanabileceği Edding kalemlerinde, büyük oranda geri dönüştürülmüş malzemelere yer verilir. Ürünlerin içerikleri son derece sağlıklı ve hijyenik olmakla birlikte dileyenler çocuklar için özel olarak üretilen Edding kalem serileri arasından da seçim yapabilir.

  • Markör veya keçeli türlerinde Edding kalemlerinin efektli seçenekleri var mıdır?

Dilerseniz opak veya parlak seçeneklerle alabileceğiniz Edding kalemleri, metalik renk tonlarının yer aldığı setleriyle göz alıcı ışıltılar sağlar. Pastel renklerden oluşan setiyle ise yine opak, ancak yoğunluk derecesi düşük renk efektleri verir. Böylece farklı Edding kalem setlerini değerlendirerek dilediğiniz yüzey görünümünü elde etmeniz mümkün hale gelir.