Menü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Magic Art Beşgen Tuval 40 cm Best40

Ürün Kodu : 5804011
Barkod : 8697786090039
340,00 TL
%5 Havale indirimi ile   ( 323,00 TL )

* Ürün geldiğinde fiyatı değişiklik gösterebilir!

Hangi Mağazada Var?

Magic Art Beşgen Tuval 40 cm – Sanatın Yeni Boyutu

Sanatseverlerin ve profesyonel ressamların yeni gözdesi Magic Art Beşgen Tuval, yaratıcılığınıza sınırsız bir alan açıyor. 18mm şasi kalınlığına sahip bu özel tasarım, sanat eserlerinize derinlik ve dayanıklılık katarken, 280gr/m² ağırlığındaki tuval bezi, eserlerinizin uzun yıllar boyunca ilk günkü canlılığını korumasını sağlıyor.

26,5cm kenar uzunluğu ile dikkat çeken bu beşgen tuval, genişliği 43cm ve yüksekliği 40cm ölçülerinde tasarlanmıştır. Köşegen uzunluğu da 43cm olan bu özgün tasarım, çalışmalarınıza farklı bir perspektif sunarken, evinizin veya ofisinizin dekorasyonuna modern bir dokunuş ekliyor.

Magic Art Beşgen Tuval, akrilik, yağlı ve guaj boyalarla uyumludur. Bu özelliği ile hem hobi amaçlı kullanımlar hem de profesyonel sanat çalışmaları için idealdir. Renklerin tuval üzerindeki akışını ve canlılığını hissedin, sanatınızı yeni bir boyuta taşıyın.

Bu tuval, sanat malzemeleri arasında kendine özgü bir yer edinmiştir. Eserlerinizde kullanacağınız her türlü boya ile uyumlu olması, yaratıcılığınızı kısıtlamadan dilediğiniz tekniği serbestçe uygulamanıza olanak tanır. Sanatınızı, Magic Art Beşgen Tuval ile sınırların ötesine taşıyın.

Şimdi Magic Art Beşgen Tuval ile sanat yapmak, düşlerinizi tuvale dökmek daha kolay ve etkileyici. Bu tuval, her bir pinceli darbenizle hayat bulacak eserleriniz için mükemmel bir zemin sağlar. Sanat yolculuğunuzda size ilham ve dayanıklılık sunan bu tuvalle tanışın.