Menü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Magic Art Beşgen Tuval 35 cm Best35

Ürün Kodu : 5804010
Barkod : 8699591016075
260,00 TL
%5 Havale indirimi ile   ( 247,00 TL )

* Ürün geldiğinde fiyatı değişiklik gösterebilir!

Hangi Mağazada Var?

Magic Art Beşgen Tuval 35 cm - Best35

Sanat eserlerinizi hayata geçirmek için mükemmel bir zemin arıyorsanız, Magic Art Beşgen Tuval 35 cm, aradığınız çözüm olabilir. 18mm şasi kalınlığı ile dayanıklı ve uzun ömürlü bir kullanım sunan bu tuval, 280gr/m² ağırlığında kaliteli tuval bezi ile kaplanmıştır. Her bir kenar uzunluğu 23cm olan beşgen şekli, eserlerinize farklı bir perspektif kazandırır.

37cm genişliğe ve 35cm yüksekliğe sahip olan bu özel tuval, köşegen uzunluğu ile de 37cm'lik bir boyuta ulaşır. Bu boyutlar, orta ölçekli eserler için ideal bir alan sunarken, beşgen formu ile sanatınıza modern bir dokunuş ekler.

Akrilik, yağlı ve guaj boyalar ile uyumlu olan Magic Art Beşgen Tuval, çeşitli resim tekniklerine ev sahipliği yapabilir. Bu sayede, sanatçının ifade özgürlüğüne kısıtlama getirmeden, her türlü sanatsal çalışmayı destekler.

Kenarlarının uzunluğu ve tuvalin kalitesi, eserlerinizi sergilerken estetik bir görünüm sağlar. Magic Art Beşgen Tuval ile sanatınızı bir sonraki seviyeye taşıyabilir, eserlerinizde fark yaratabilirsiniz. Siz de sanatsal ifadenizin sınırlarını bu özel tuval ile zorlayın.

Sanat yolculuğunuzda size eşlik edecek Magic Art Beşgen Tuval 35 cm, şimdi e-ticaret sitemizde sizleri bekliyor. Yaratıcılığınızı bu tuval ile özgürce ifade edin ve eserlerinizle fark yaratın.