Menü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Tigertint Kraft Pad Üstten Spiralli Eskiz Defteri 120 gr A5 40 Yaprak

Ürün Kodu : 5803680
Barkod : 8681270204811
66,00 TL
%5 Havale indirimi ile   ( 62,70 TL )

* Ürün geldiğinde fiyatı değişiklik gösterebilir!

Hangi Mağazada Var?

Tigertint Kraft Pad Eskiz Defteri 120 gr A5 40 Yaprak

Sanatın ve yaratıcılığın sınırlarını zorlamak isteyen herkes için Tigertint Kraft Pad Eskiz Defteri, kaliteli ve dayanıklı bir seçenektir. 120 gr/m² ağırlığındaki kraft kağıtları ile her türlü eskiz ve çizim çalışmanıza eşlik edecek bu defter, A5 boyutu ve 40 yaprak kapasitesi ile yanınızda taşımak için idealdir.

Tasarımcıların, sanatçıların ve yaratıcı düşünen herkesin ihtiyaç duyduğu bu defter, kraft kağıdın doğal dokusu sayesinde farklı medyaları destekler. Gerek kurşun kalemle yapılan detaylı çalışmalar, gerekse mürekkep ve marker gibi farklı araçlarla yapılan eskizler için uygundur. Yüksek kaliteli kağıt yapısı sayesinde, mürekkebin kağıt arkasına geçmesini önler ve uzun ömürlü kullanım sunar.

Çevre dostu malzemelerden üretilen Tigertint Kraft Pad, sürdürülebilir ormanlardan elde edilen kağıtlar kullanılarak tasarlanmıştır. Bu da sanatınızı çevreye duyarlı bir şekilde ifade etmenize olanak tanır. Rahatça yırtılabilen yaprakları ile projelerinizi kolayca paylaşabilirsiniz.

Sade tasarımı ve fonksiyonel yapısı ile her yaş ve seviyeden kullanıcıların beğenisini toplayan bu eskiz defteri, yaratıcı projelerinize eşlik edecek en iyi yardımcınızdır. Tigertint Kraft Pad Eskiz Defteri ile hayal gücünüzü kağıda dökün ve sanat yolculuğunuzda yeni bir sayfa açın.