FİLTRELESHARPIE

Sharpie Set Çeşitleri ve Fiyatları

Çeşit aralığıyla dikkat çeken markaların başında gelen Sharpie set şeklindeki kalem tasarımlarıyla renkli dünyaların kapılarını aralamaktadır. Kalemlerin hayatlarımızda kapladığı geniş alandan ilham alınarak ve neredeyse sayısız farklı renk kullanılarak tasarlanan Sharpie set çeşitleriyle herkesin zevkine ve ihtiyacına uygun ürünü bulması son derece keyifli ve kolaydır. İster not almak ister yazı yazmak ister boyama yapmak için kalemlere ihtiyaç duyun, her durumda Sharpie ile eğlenceli çalışmalara imza atacağınıza şüphe yoktur.

Sharpie Set Kalem Özellikleri

Kalemler hem profesyonel hem gündelik yaşamların olmazsa olmaz ihtiyaçlarından biri. Haliyle herkesin kalemlere dair beklentileri ve ihtiyaçları da değişiyor. Bu değişiklik karşısında çözüm sunmak isteyen kaliteli ve yaratıcı pek çok marka ise hem tekli hem set şeklindeki kalem tasarımlarıyla herkesin zevkine hitap edebilmeyi hedefliyor.

Ürün çeşitliliğiyle öne çıkan ve bu sayede farklı ihtiyaçlara aynı anda yanıt veren bu zengin markalardan biri olan Sharpie de yine kalem çeşitleri ve setleri ile tanınan popüler isimlerden biri biliniyor. Her kalem farklı bir kullanım alanında işlevlerini gösteriyor olsa da küçükten büyüğe her yaştan kullanıcının ortak noktası hem fonksiyonel hem şık hem de dayanıklı kalemlere sahip olma gereksinimi oluyor. Uzun süreli, eğlenceli ve konforlu kullanım imkanı sunan Sharpie setleri de tam bu noktada kullanıcılardan tam not alan bir isim olarak karşımıza çıkıyor.

Sharpie kalemlerinin en belirgin avantajları, dayanıklılığın yanı sıra canlı ve göz alıcı renkleri oluyor. Bu renkler markanın kaliteli üretim anlayışıyla geliştirdiği  pigmentler sayesinde her yüzeyde kendini göstermeyi başarırken, kullanım ömrü uzunluğunun göz alıcı renklerle bir arada sunulması her yaştan kullanıcı tarafından çok seviliyor.

Sharpie Set Çeşitleri

Sharpie tasarımları arasında rahatlıkla ve keyifle kullanabileceğiniz pek çok alternatif yer almakla birlikte markanın özellikle marker veya markör olarak adlandırılan kalem grubuyla öne çıktığı görülüyor. Bu konuda adeta bir uzman olan Sharpie, büyüklerin yaratıcılığını ve çocukların gelişimini aynı anda destekleyebilecek son derece geniş bir renk skalası sunuyor.

Marker tipi kalemleri hem benzersiz renk seçenekleri eşliğinde tekli almak mümkün oluyor hem de Sharpie set çeşitlerini değerlendirerek göz alıcı renklerin en cazip tonlarına aynı anda sahip olmanız sağlanıyor. Setler içerisinde sık kullanılan klasik renklerden oluşan versiyonların yanı sıra ışıltılı metalik renklerden oluşan yeni nesil versiyonlar da yer alıyor. Altın, gümüş ve bronz renklerinin tüm göz alıcılığıyla bir araya gelmesiyle oluşan bu setler hem yetişkin hem çocuk kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Sharpie Set Kalemler Nerelerde Kullanılır?

Özellikle renklerin ön planda olduğu ve keşif tutkusuyla beslenen çocukların dünyasında son derece önemli bir yere sahip olan boyama faaliyetlerinde Sharpie kalemleri sıkça tercih ediliyor. Ancak kalemlerin kullanım alanı yalnızca miniklerle sınırlı kalmıyor ve her yaştan kullanıcıya hitap eden markalardan biri olan Sharpie, ister hobi ister üretim amaçlı olsun yetişkinler için de birbirinden kaliteli ve eğlenceli kalemler sunmaya devam ediyor. Ders notlarını veya ofis belgelerini ilgi çekici kılmak istediğinizde Sharpie’nin fosforlu renkleri kurtarıcınız olurken, yazılarınızı daha kaliteli ve canlı şekilde yazmak için de bu kalemleri kullanmanız mümkün oluyor.

Sık Sorulan Sorular

  • Sharpie setlerinin farkı nedir?

Hem tek set içindeki hem de tekli satılan versiyonlarındaki renk çeşitliliğiyle öne çıkan Sharpie, ürünlerinin kalitesi, sağlamlığı ve yoğun renk pigmentleriyle biliniyor.

  • Sharpie kalemleri en çok hangi alanda kullanılıyor?

Boyama çalışmalarında kullanmak için oldukça ideal set alternatifleri sunan marka, aldığınız notları daha akılcı kılmak için işaretlemek istediğinizde veya yazılarınızı daha canlı, dikkat çekici bir şekilde yazmak istediğinizde yanınızda taşımak isteyeceğiniz türden ürünler sunuyor. Haliyle Sharpie çok yönlü markerlarıyla dilediğiniz çizim ve boyamayı yapmak tamamen sizin zevk ve yaratıcılığınıza kalıyor.

  • Sharpie kalemleri çocuklar için güvenli mi?

Ailelerin en çok dikkat ettiği konulardan biri olan ürün güvenilirliği, Sharpie kalitesi ile bir endişe kaynağı olmaktan tamamen çıkıyor. Toksik madde içermeyen boyalar sayesinde çocuklar özgürce boyama ve resme devam ediyor.

  • Sharpie setlerindeki boyaların avantajı nedir?

İçeriği çocuklara uygun şekilde geliştirilen keçeli kalem grubu ürünler, geç kuruma, dağılma, diğer renklerle karışma ve bu nedenle istenmeyen şekilde bulaşma gibi olumsuzlukları ortadan kaldırıyor. Bu sayede çocuklar için sağlıklı olduğu kadar yetişkinler için de keyifli bir çizim, yazı, işaretleme ve boyama deneyimi sunuyor.

  • Sharpie setlerinde kaç farklı renk bulunuyor?

İhtiyaca göre değerlendirerek tercih edebileceğiniz pek çok farklı set alternatifi sunan Sharpie, 6, 8, 12 veya 20’li setlerle sayfalarımızdaki yerini alıyor. Size de seçtiğiniz set renklerini uygun fiyat avantajıyla birlikte keyifle kullanmak kalıyor.