Menü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Tigertint Yağlı Boya Medyum Keten Yağı 250 ml

Ürün Kodu : 5804032
Barkod : 8681270205009
109,00 TL
%5 Havale indirimi ile   ( 103,55 TL )

* Ürün geldiğinde fiyatı değişiklik gösterebilir!

Hangi Mağazada Var?

Yüksek Kalite Tigertint Keten Yağı - Yağlı Boya Medyum 250 ml

Tigertint Keten Yağı, yağlı boya sanatçılarının en çok tercih ettiği yardımcı maddelerden biridir. Bu özel ürün, 250 ml’lik ambalajında, yağlı boya çalışmalarınızı bir üst seviyeye taşımanıza olanak tanır. Yağlı boyalarınızı inceltmek ve fırça darbelerini yumuşatmak için idealdir.

Ürün, yağlı boya ile karıştırıldığında transparanlık ve parlaklık sağlar, eserlerinize sır gibi bir etki kazandırır. Tigertint Keten Yağı, renklerin canlılığını artırırken, fırça izlerinin belirginliğini azaltarak pürüzsüz bir yüzey oluşmasına yardımcı olur.

Kullanımı son derece pratiktir; terebentin veya beyaz ispirto ile kolaylıkla seyreltilebilir. Bu sayede farklı kıvamlarda ve yoğunluklarda efektler yaratmak sanatçının elinde olur. El yapımı yağlı boya üretiminde de ana katkı maddesi olarak kullanılabilir.

Tigertint Keten Yağı, özellikle profesyonel sanatçılar ve hobi olarak resim yapanlar tarafından tercih edilmektedir. Uzun ömürlü ve kaliteli sonuçlar için, sanat malzemeleriniz arasında mutlaka bulundurmanız gereken bir üründür.

Siz de Tigertint Keten Yağı ile sanatınızı daha ileri bir boyuta taşıyabilir, eserlerinizi daha etkileyici hale getirebilirsiniz. Şimdi satın alın, farkı hissedin!