Menü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Tigertint Üstten Spiralli Eskiz Defteri Ivory 120 gr A5 40 Yaprak

Ürün Kodu : 5803679
Barkod : 8681270204835
99,00 TL
%5 Havale indirimi ile   ( 94,05 TL )

* Ürün geldiğinde fiyatı değişiklik gösterebilir!

Hangi Mağazada Var?

Tigertint A5 Eskiz Defteri - Üstten Spiralli, Ivory 120 gr, 40 Yaprak

Sanatınıza değer katın! Tigertint A5 Eskiz Defteri, her sanatçının ihtiyacı olan kalite ve konforu bir arada sunar. İster profesyonel ister amatör bir sanatçı olun, bu eskiz defteri ile yaratıcılığınızı özgürce ifade edebilirsiniz.

Üstten spiralli tasarımı sayesinde, sayfalar arasında kolayca geçiş yapabilir ve çizimlerinizi rahatça yapabilirsiniz. Her sayfa, kaliteli Ivory 120 gr kağıttan oluşur, böylece mürekkep dağılması ve arkaya geçme sorunlarına veda edebilirsiniz.

Tigertint A5 Eskiz Defteri, 40 yaprak kapasitesi ile uzun süreli kullanım için idealdir. Her sayfa, sanat eserlerinizi saklamanız ve sergilemeniz için mükemmeldir. Defterin kompakt boyutu, onu her yere taşımak için uygun kılar, böylece ilham geldiğinde hemen çizime başlayabilirsiniz.

Yüksek kalite kağıdı sayesinde, çeşitli çizim araçlarıyla (kalem, kömür,pastel ve daha fazlası) çalışmak için uygundur. Bu esneklik, Tigertint A5 Eskiz Defteri'ni her türden sanatçı için vazgeçilmez kılar.

Sanat yolculuğunuzda size eşlik edecek Tigertint A5 Eskiz Defteri ile yaratıcılığınızı yeni zirvelere taşıyın. Şimdi deneyin ve farkı hissedin!