Menü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Tart Stüdyo Tipi Profesyonel Kayın Şövale TM-3

Ürün Kodu : 5803692
Barkod : 2200001549333
4.900,00 TL
%5 Havale indirimi ile   ( 4.655,00 TL )

* Ürün geldiğinde fiyatı değişiklik gösterebilir!

Hangi Mağazada Var?

TART TM-3 Ayarlanabilir Lyre Tipi Sanat Sehpası: Carpathian Kayın Ağacının Zarafeti

Kalitenin ve estetiğin birleştiği noktada yer alan TART TM-3 sanat sehpası, yüksek kaliteli Carpathian kayın ağacından üretilmiştir. Pürüzsüz bir yüzey elde etmek için özenle zımparalanmış ve keten tohumu yağı ile işlem görmüş olan bu sehpa, sanat eserlerinize gerekli nemi koruma ve güzel bir gölge sunar.

Ayarlanabilir lira tipi bu sanat sehpası, kolay tuval yüksekliği ayarlaması için kaymayan bir dişli sisteme ve pürüzsüz eğim açısı ayarlama özelliğine sahiptir. Kolay ve kompakt saklama için düz katlanır yapısı ile dikkat çeker. Sınıf ortamında resim yapımı için idealdir!

Yelken tipi tasarımı, 2 050 mm yüksekliğe, 1 140 mm'ye kadar maksimum tuval yüksekliği kapasitesine ve 5 kg'a kadar yük taşıma gücüne sahiptir. Bu özellikleriyle TART TM-3, her sanatçının ihtiyaç duyduğu esnekliği ve dayanıklılığı sağlar.

1400?120?140 mm katlanmış boyutları ve sadece 5 kg ağırlığı ile TART TM-3, kullanılmadığı zamanlarda yer kaplamaz. Ayarlanabilir eğim açısı ve çalışma yüksekliği, her sanatçıya uygun bir çalışma ortamı sunar. Üst kısım sabitleyici, tuvallerinizi güvenle yerinde tutar.

TART TM-3 sanat sehpası, kalite ve fonksiyonelliği estetik bir tasarımla buluşturarak sanatçıların yaratıcılıklarını serbest bırakmaları için ideal bir ortam sağlar. Carpathian kayın ağacının doğal güzelliğini atölyenize taşıyın.