Menü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Gvn Art Masaüstü Akrilik Boya Seti 35x50 cm - 1
%10  İndirim

Gvn Art Masaüstü Akrilik Boya Seti 35x50 cm

Ürün Kodu : 88653
Barkod : T88653
949,00 TL
854,10 TL
%5 Havale indirimi ile   ( 811,40 TL )

* Ürün geldiğinde fiyatı değişiklik gösterebilir!

Hangi Mağazada Var?

Gvn Art Komple Masaüstü Akrilik Boya Seti - 35x50 cm

Sanatın renklerle dansını evinize taşıyan Gvn Art Masaüstü Akrilik Boya Seti, hem amatör hem de profesyonel ressamlar için ideal bir seçimdir. Bu eksiksiz set, sanatsal ifadenizi en üst seviyeye taşıyacak tüm araçları bir arada sunar. 35x50 cm boyutlarındaki akademik tuval üzerine hayallerinizi dökmeniz için ihtiyacınız olan her şey bu kutuda.

Set içinde yer alan 12 farklı renkte 12ml akrilik boya, renklerinizi zenginleştirecek ve eserlerinize derinlik katacaktır. Her biri özenle seçilmiş renkler, parlak ve canlı sonuçlar elde etmenizi sağlar. Plastik palet ve 5'li plastik boya bıçağı seti ile boya karışımlarınızı mükemmel şekilde ayarlayabilir, karma sentetik fırça seti ile de çizgilerinizi istediğiniz incelikte veya kalınlıkta belirleyebilirsiniz.

Kurulumu kolay masaüstü şövale, çalışma alanınızı profesyonel bir atölyeye dönüştürecek. 6'lı karma sentetik fırça seti, her türlü boyama tekniğine uyum sağlayarak, yaratıcılığınızı kısıtlamadan eserlerinizi ortaya çıkarmanıza olanak tanır. Bu set, sanatla iç içe geçireceğiniz saatler için vazgeçilmez bir yardımcı olacak.

Gvn Art Masaüstü Akrilik Boya Seti ile sanat yapmak, her zamankinden daha kolay ve keyifli. İster kendiniz için ister sevdikleriniz için olsun, bu set, sanatsal yetenekleri keşfetmek ve geliştirmek isteyen herkes için mükemmel bir hediye seçeneği sunuyor. Şimdi sanatın büyülü dünyasına adım atın ve yaratıcılığınızı serbest bırakın.