Menü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Edding 4095 Cam Kalemi Açık Yeşil 2-3 mm

Ürün Kodu : 5669845
Barkod : 4004764887507
90,00 TL
%5 Havale indirimi ile   ( 85,50 TL )

* Ürün geldiğinde fiyatı değişiklik gösterebilir!

Hangi Mağazada Var?

Pencere, siyah yazı tahtası, cam, pleksiglas® ve ayna gibi gözeneksiz yüzeyler üzerinde kalıcı olmayan tasarım, dekorasyon ve yazı için likit tebeşir kalemi. Yuvarlak uç kalınlığı: 2-3 mm. Kokusuz, örtücü, su bazlı sıvı tebeşir nemli bir bezle hemen hemen tüm gözeneksiz yüzeylerden silinebilir. Siyah, kırmızı, mavi, yeşil, açık yeşil, beyaz, neon sarı, neon turuncu ve neon pembe renkleri mevcuttur.

Kolay kullanım - Standart tebeşirin aksine ellerinizi kirletmez. Daha profesyonel ve zarif yazı veya çizim sağlar - her tür tebeşirden daha iyidir. Birçok farklı ve parlak rengi mevcuttur - Üstelik, fosforlu renk seçimleri, UV ışık altında görünür hale gelir. Kapak, kaybolma riskini önlemek üzere gövdenin ucuna takılabilir. Folyo ambalajı, satın alınan ürünün kullanılmamış olduğunu belirtir. Zengin renk seçeneği. Üstün kaliteli ürün. Almanya’da üretilmiştir.

Gözeneksiz yüzeyler (örn. kara tahtalar, pencereler, cam) üzerinde opak tasarım, yazma ve dekorasyon için. Su bazlı likit tebeşir. Ayrıca parlak neon renkleri de mevcuttur. Ürünler nemli bezle silinebilir. Pompa sistemi - kullanmadan önce çalkalayın, kapağı açın ve pompalayın.