Menü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Tigertint Kömür Kalem Eskiz Seti 8'li - 1
Tigertint Kömür Kalem Eskiz Seti 8'li - 2
%10  İndirim

Tigertint Kömür Kalem Eskiz Seti 8'li

Ürün Kodu : 88863
Barkod : T88863
256,00 TL
230,40 TL
%5 Havale indirimi ile   ( 218,88 TL )

* Ürün geldiğinde fiyatı değişiklik gösterebilir!

Hangi Mağazada Var?

Tigertint Kömür Kalem Eskiz Seti ile Sanatınızı Özgür Bırakın

Sanat tutkunuzu Tigertint Kömür Kalem Eskiz Seti ile yeni bir boyuta taşıyın. Profesyonel ve amatör sanatçılar için özenle hazırlanmış bu set, çizimlerinizi üst seviyeye çıkarmanız için gereken her şeyi sunar. A5 boyutundaki 120 gr Ivory kağıda sahip Tigertint Üstten Spiralli Eskiz Defteri ve Keep Smiling markasının 7 parçalı kömür kalem seti, sanat malzemeleriniz arasında vazgeçilmez bir yer edinecek.

Odun kömürü tozundan üretilen kömür kalemler, gözle görülemeyecek derecede yüksek sıcaklıklarda işlenmiş odun kömürü ile sanat eserlerinize derinlik ve karakter katar. Genellikle siyah olan kalemler, yüzeylerindeki doğal pürüzlülük sayesinde keskin ve etkileyici çizgiler oluşturmanıza olanak tanır. Yumuşak, orta ve sert sertlik seçenekleri ile her türlü detayı yakalayabilir, çeşitli doku efektleri yaratabilirsiniz.

Set içerisinde yer alan 2 yumuşak kömür kalem, hassas siyah-beyaz geçişler ve katmanlama için idealdir. Orta sertlikteki kömür kalem, genel resim düzenlemeleri için kullanılırken, sert kömür kalem parlak yüzey işleme ve çizgi konturları için tercih edilmektedir. Ek olarak, sette bulunan 2 adet kaynaştırma kalemi ve hamur silgi ile sanatınızda mükemmelliği yakalayabilirsiniz.

Tigertint Kömür Kalem Eskiz Seti, sanatsal ifadenizi zenginleştirmek ve eserlerinize benzersiz bir dokunuş katmak için ihtiyacınız olan her şeyi bir arada sunar. Bu set ile çizimlerinizdeki farkı hissedin ve sanatınızı bir sonraki seviyeye taşıyın.