Menü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Rich Fashion Opak Boyutlu Boncuk Boya 60 cc Kırmızı 012

Ürün Kodu : 5780027
Barkod : 8682374026309
56,00 TL
%5 Havale indirimi ile   ( 53,20 TL )

* Ürün geldiğinde fiyatı değişiklik gösterebilir!

Hangi Mağazada Var?

Sanatınıza Canlılık Katın: Rich Fashion Opak Boyutlu Boncuk Boya

Sanat projelerinizi bir adım öteye taşıyın! Rich Fashion Opak Boyutlu Boncuk Boya ile yaratıcılığınızı konuşturun. 60 cc hacmindeki bu kırmızı boncuk boyası, eserlerinize derinlik ve canlılık kazandırır. Opak yapısı sayesinde, her türlü zemin üzerinde mükemmel bir kaplama sağlar ve renklerin gerçek tonlarını yansıtır.

Uzun ömürlü ve dayanıklı formülü ile Rich Fashion Boncuk Boya, sanat eserlerinizin yıllar boyunca ilk günkü gibi kalmasını sağlar. Su bazlı yapısıyla çevre dostu olan bu boya, kolay uygulanır ve hızlı kurur. Hem profesyoneller hem de hobi amaçlı kullanıcılar için idealdir.

Renklerin parlaklığı ve yoğunluğu, Rich Fashion Boncuk Boya'yı benzersiz kılar. Kırmızı 012 rengi, her türlü yüzeye zengin ve canlı bir görünüm kazandırır. Çocukların kullanımı için de güvenlidir; toksik madde içermez ve ciltle temasında zararsızdır.

Bu boyayla, kanvas tablolar, dekoratif objeler, tekstil ürünleri ve çok daha fazlasını süsleyebilirsiniz. Kolay uygulama yöntemi ve hızlı kuruma özelliği ile zamandan tasarruf edin, sanatınıza odaklanın. Rich Fashion Opak Boyutlu Boncuk Boya, sanatsal ifadenizi zenginleştirmek için ideal bir seçenektir.