Menü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Daler Rowney Aquafine Ink 29,5 ml Sulu Boya Mürekkebi (Tüm Renkler)

RENK SEÇİMİNİZİ KOLAYLAŞTIRIYORUZ!

Renk tonlarına göre filtreleme özelliğimiz sayesinde, aradığınız renge anında ulaşabilirsiniz.

Hemen hızlı ve doğru renk seçimi yapabilirsiniz.

%5 Havale indirimi ile   ( 175,75 TL )

* Ürün geldiğinde fiyatı değişiklik gösterebilir!

Daler Rowney Aquafine Ink 29,5 ml Sulu Boya Mürekkebi

Aquafine mürekkepleri, yüksek derecede ışık haslığına sahip olup, canlı ve şeffaf renkler sunar. Su ile seyreltilebilen bu mürekkepler, doğrudan damlalıklarından kullanılabileceği gibi, ince tonlar elde etmek için de sulandırılabilir. Gerçek sanat pigmentleri ile formüle edilmiş bu mürekkepler, renklerin zamanla solmasını önleyerek, eserlerinizi uzun yıllar boyunca canlı tutar.

Daler Rowney Aquafine mürekkepleri, geleneksel fırçalar, hava fırçaları, teknik kalem ve boya işaretleyicileri ile kullanıma uygun olup, teknik illüstrasyonlar ve detaylı çalışmalar için idealdir. Sulu boya mürekkeplerinin ifade gücü, ince sanatçılar, illüstratörler, grafik tasarımcıları, kaligraflar, dekoratif sanatçılar ve hobi sahipleri tarafından kullanım için uygundur.

Daler Rowney, İngiltere'nin güneyindeki Bracknell'de Aquafine Ink sulu boya mürekkeplerini üretmektedir. Bu pigment bazlı mürekkepler, geniş bir kullanım ve teknik yelpazesi için mükemmeldir. Aquafine Mürekkepler, dahil edilen damlalık kullanılarak doğrudan uygulanabilir. Ayrıca fırçalar, boya işaretleyicileri, teknik kalemler veya hava fırçaları ile kullanılabilir.

Renk tonlarına göre filtreleyip ihtiyacınız olan rengi kolaylıkla seçebilirsiniz. Görseldeki ürün rengi veya renk tonu ekrana göre farklılık gösterebilir. Ürünün renk kodunu dikkate almanızı öneririz.