Menü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Gvn Art Çelik Seramik Modelaj Seti 15 cm 7'li

Ürün Kodu : 5798629
Barkod : 3800000507465
855,00 TL
%5 Havale indirimi ile   ( 812,25 TL )

* Ürün geldiğinde fiyatı değişiklik gösterebilir!

Hangi Mağazada Var?

Gvn Art Çelik Seramik Modelaj Seti 15 cm - 7 Parça

Profesyonel ve hobi amaçlı seramik işleriniz için ideal bir seçenek olan Gvn Art Çelik Seramik Modelaj Seti, yüksek kaliteli malzemeden üretilmiştir. Bu set, 15 cm boyutunda ve tek taraflı kullanıma uygun 7 farklı alet içermektedir. Detaylı modelleme işlerinizde size kolaylık sağlayacak bu setle, sanatınızı bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Komple çelik yapısı ile dayanıklılığı ön planda tutan Gvn Art Modelaj Seti, paslanmaya karşı dayanıklıdır. Uzun süreli kullanımlarınızda dahi ilk günkü performansını koruyarak, seramik modelleme işlerinizde en büyük yardımcınız olacaktır. Tek taraflı tasarımı, zorlu alanlarda bile kolay ve hassas uygulama imkanı tanır.

Setin içerisinde yer alan farklı şekil ve boyutlardaki aletler, her türlü detay çalışmasını mümkün kılar. İster ince detaylar ister büyük düzenlemeler yapın, bu aletler işinizi kolaylaştıracaktır. Yaratıcılığınızı sınırlamadan, her türlü seramik formunu rahatlıkla şekillendirebilirsiniz.

Her bir alet ergonomik tasarıma sahiptir, bu sayede uzun süreli kullanımlarda bile el yorgunluğunu en aza indirir. Kavrama kolaylığı sağlayan tasarımı ile her kullanıcıya uyum sağlar, böylece modelaj işlemleri sırasında konforunuzdan ödün vermezsiniz.

Gvn Art Çelik Seramik Modelaj Seti, seramik sanatçılarına yönelik üretilmiş olup, profesyonel sanat malzemeleri arasında yerini alır. Kaliteli, dayanıklı ve fonksiyonel bu set, seramik modelaj konusunda ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Şimdi satın alarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz!