Menü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Tart Stüdyo Tipi Profesyonel H Frame Şövale TM-10

Ürün Kodu : 5803693
Barkod : 2200001549340
8.900,00 TL
%5 Havale indirimi ile   ( 8.455,00 TL )

* Ürün geldiğinde fiyatı değişiklik gösterebilir!

Hangi Mağazada Var?

Carpathian Kayın Ağacından Sanatçı Şaheseri Stüdyo Sehpası

Sanatınız için mükemmel fonksiyonelliği ve dayanıklılığı bir arada sunan stüdyo sehpamızı keşfedin. En kaliteli Carpathian kayın ağacından özenle üretilen bu eser, yüzeyi pürüzsüz bir dokuya sahip olacak şekilde zımparalanmış ve sanat eserlerinizi nemden koruyacak şekilde keten tohumu yağı ile işlem görmüştür. Doğal güzelliğini ön plana çıkaran bu işlem, eserinize değer katan bir görsellik sunar.

Hareketli sabitleme sistemi ile donatılmış olan bu stüdyo sehpası, en büyük tuvallerinizi bile kolayca yukarı ve aşağı hareket ettirmenizi sağlayan metal dişli mekanizmaya sahiptir. Her türlü sanat çalışması için ideal eğim ayarlarına sahip olan bu sehpa, sanat aletleriniz için ekstra bir raf sunarak çalışma alanınızı daha işlevsel hale getirir.

Sınıf, atölye, ev ve sergileme amaçları için ideal olan bu sehpa, H çerçeve tasarımı, 2 400 mm yüksekliği, 1 320 mm'ye kadar tuval yüksekliği desteği ve 30 kg'a kadar yük kapasitesi ile sanatçıların ihtiyaç duyduğu tüm özellikleri bünyesinde barındırır. Kolay montajı ve kullanımda dayanıklı yapısı ile uzun süreli bir kullanım vaat eder.

Sanatınıza değer katacak bu stüdyo sehpası ile yaratıcılığınızı yeni bir seviyeye taşıyın. Kalite ve çok yönlülüğü bir arada arayan sanatçılar için tasarlanmış bu üstün sehpa, her sanat eserine ilham kaynağı olacak.