Şirketimiz kurulduğu 1996 yılından günümüze , müşteri memnuniyetini esas alan yaklaşımıyla gelişimini sürdürmekle birlikte ; gerek ‘ Sanatsal malzeme ve Kırtasiye ‘ gerek ise ‘ Hobi ve Maket ‘ ürünlerinin tedariği hususunda değişmez bir partner olma misyonunu gerçekleştirmeye devam etmektedir.  

Kadıköy şubemiz ile başlamış olduğumuz mağazacılık faaliyetlerimizi , daha çok şubeleşmeye giderek , bu alanda sunduğumuz hizmeti yaygınlaştırmak suretiyle, müşteri kitlemize daha yakın olmayı hedeflemekteyiz.

Bu misyonumuz dahilinde 2014 yılının ilk aylarında siz sanatseverlerin hizmetine açmış olduğumuz Beşiktaş şubemizi takiben yine aynı yıl içerisinde Avrupa’nın 2.büyük alışveriş merkezi olan Mall of İstanbul’da 4. Şubemizi faaliyete geçirerek hizmetinize sunmuş bulunmaktayız.  

Şubeleşmemiz ile birlikte İstanbul dışında ikamet eden veyahut mağazalarımıza gelebilme imkanı olmayan değerli sanatseverlerimizinde sunmuş olduğumuz hizmetlerimize ulaşabilmesi adına www.guvensanat.com adlı online alışveriş ( e-ticaret ) sitemizi tasarlayarak , bu sitemizi Maltepe’de oluşturduğumuz genel merkez depo ve lojistik birimimiz ile destekledik ve hızlı-güvenli alışveriş imkanı sunabilmek adına, proaktif bir şekilde çağımızın gelişmesini müteakiben, teknolojinin gerekli kıldığı tüm imkanları, yapmış olduğumuz güncellemeler ile sitemize entegrasyonunu sağlamaktayız.

Ayrıca tüm bu hizmetlerimizin yanında sanata ilgili olan ya da bu alanda kendini geliştirmek isteyen siz değerli sanatseverlere bu alanda gerekli hizmeti sunmak ve kendimizi daha iyi ifade edebilmek adına Güven Sanat ‘ Reklam,tanıtım ve medya ‘ departmanımız ile bu alanda gerekli içerikleri üreterek 'online platform ve sosyal mecralarda , ‘ Güven Sanat Atelier ‘ sanat atölyemiz ilede Kadıköy merkezli olarak özel eğitim hizmeti sunmak üzere çalışmalarımızı tamamlamış ve bu konuda alanında uzman akademik kadromuzu oluşturmuş bulunmaktayız.  

Tüm bu çalışmalar doğrultusunda ülkemizde Sanat , Hobi ve Maket malzemeleri tedariğinde kaliteli hizmet ve uygun fiyat ekolü ile öncü aktör olma yolundaki hedefimize durmaksızın güvenilir adımlarla ilerlemekteyiz.