Şirketimiz, kurulduğu 1996 yılından günümüze, müşteri memnuniyetini esas alan yaklaşımıyla gelişimini sürdürmekte; sanatsal malzeme, kırtasiye ve hobi ihtiyaçları tedarikinde değişmez bir partner olma misyonunu devam ettirmektedir.

Süreç içerisinde artan maket malzemeleri ihtiyaçlarına daha profesyonelce cevap verebilmek için, 2012 yılında Kadıköy` de Güven Maket mağazasıyla sektöründeki yerini güçlendirmiştir.

Kadıköy merkezli sürdürmekte olduğumuz faaliyetlerimizi, şubeleşmeye giderek yaygınlaştırmak ve müşterilerimize daha yakın olmayı hedeflemekteyiz. Bu misyonla 2014 yılının ilk aylarında Beşiktaş şubemizi hizmete açtık. Aynı yıl Avrupa`nın en büyük 2. AVM` si olan Mall of İstanbul` da Haziran ayında 4. şubemizi faaliyete geçirdik.

Şubeleşmeye giderken mevcut satış noktalarımızda aynı hizmeti sunabilmek için; İstanbul - Maltepe` de bulunan lojistik merkezimizi en son bilgisayar sistemleri ile güçlendirdik. Aynı şekilde günden güne gelişmekte olan e-ticaret sitelerimizi güvenli ve rahat alışveriş imkanı sunan yazılımlar ile güncellemekteyiz.

Bu doğrultuda ülkemizde sanat, hobi ve maket malzemeleri tedariğinde tek adres olma yolunda, doğruluk, kalite ve uygun fiyat politikamızla sağlam adımlarla ilerlemekteyiz.

Kadıköy ve Beşiktaş Mağazamız (Açılış Saatleri; Pazartesi-Cumartesi: 09.00-20.30, Pazar 11.00-20.30)

Mall of İstanbul Mağazamız (Açılış Saatleri; Pazartesi-Pazar: 10.00-22.00)