Şirketimiz kurulduğu 1996 yılından günümüze , müşteri memnuniyetini esas alan yaklaşımıyla gelişimini sürdürmekle birlikte ; gerek ‘ Sanatsal malzeme ve Kırtasiye ‘ gerek ise ‘ Hobi ve Maket ‘ ürünlerinin tedariği hususunda değişmez bir partner olma misyonunu gerçekleştirmeye devam etmektedir.  

Kadıköy şubemiz ile başlamış olduğumuz mağazacılık faaliyetlerimizi , daha çok şubeleşmeye giderek , bu alanda sunduğumuz hizmeti yaygınlaştırmak suretiyle, müşteri kitlemize daha yakın olmayı hedeflemekteyiz. Bu misyonumuz dahilinde 2014 yılının ilk aylarında siz sanatseverlerin hizmetine açmış olduğumuz Beşiktaş şubemizi faaliyete geçirerek hizmetinize sunmuş bulunmaktayız.  

Şubeleşmemiz ile birlikte İstanbul dışında ikamet eden veyahut mağazalarımıza gelebilme imkanı olmayan değerli sanatseverlerimizinde sunmuş olduğumuz hizmetlerimize ulaşabilmesi adına www.guvensanat.com adlı online alışveriş ( e-ticaret ) sitemizi tasarlayarak , bu sitemizi Maltepe’de oluşturduğumuz genel merkez depo ve lojistik birimimiz ile destekledik ve hızlı-güvenli alışveriş imkanı sunabilmek adına, proaktif bir şekilde çağımızın gelişmesini müteakiben, teknolojinin gerekli kıldığı tüm imkanları, yapmış olduğumuz güncellemeler ile sitemize entegrasyonunu sağlamaktayız.

Tüm bu çalışmalar doğrultusunda ülkemizde Sanat , Hobi ve Maket malzemeleri tedariğinde kaliteli hizmet ve uygun fiyat ekolü ile öncü aktör olma yolundaki hedefimize durmaksızın güvenilir adımlarla ilerlemekteyiz.